Oblačno
13°
Bratislava
Viktor
26.2.2024
10 najsexi výstrihov, ktoré tento rok predviedla Kim Kardashian (33)
Zdielať na
Móda

10 najsexi výstrihov, ktoré tento rok predviedla Kim Kardashian (33)

Zdroj: Isifa

Kim Kardashian je módna ikona, ktorá si rozhodne potrpí na to, čo si oblečie. Tento rok u nej vedú prím výstrihy. Miesto ukazovania obrovského pozadia sa teda zamerala na inú časť tela. A vyšlo jej to.

Keby nemala slúžky, môžeme tvrdiť, že bez make-upu nejde ani smeti vysypať! Kim Kardashian však so smeťami nechodí, na to je až príliš bohatá.

Hviezda reality show musí vyzerať dokonale aj na obyčajných nákupoch či rodinnom obede. Než vyjde zo svojej luxusnej vily, na pár hodín sa zverí do rúk osobnej kaderníčke i vlastnému vizážistovi.

Dobre vie, že pred domom striehnu desiatky paparazzov, ktorí jej vlastne robia službu. Takto žiadna jej módna kreácia nevyjde nazmar. Fotoreportéri sa postarajú o to, aby na druhý deň jej najnovší outfit svietil z prednej stránky novín.

Kim Kardashian miesto pozadia začala zvýrazňovať prsia

Isifa

Kim Kardashian sa stala známou najmä vďaka svojím bujným krivkám. Veľké poprsie, štíhly driek a obrovská zadnica sú jej poznávacím znamením.

V minulosti dávala veľký dôraz na svoje pozadie, no teraz sa skôr zameriava na prednú časť svojho tela. Neprejde týždeň, aby Američanka s arménskymi koreňmi neohúrila neprehliadnuteľným výstrihom.

Toto nie je veľmi vhodné oblečenie na prechádzku s dieťaťom

Isifa

Od začiatku tohto roka sa stihla predviesť v desiatkach šiat a tričiek, ktoré ponúkli naozaj štedrý pohľad na jej hrudník.

Prsia pred pár rokmi bez problémov odhalila v pánskom časopise Playboy. Kim sa však vyjadrila, že by sa už nikdy pre časopis opäť nevyzliekla, preto jej fanúšikom musia stačiť jej vyzývavé outfity.

Kim Kardashian

Doteraz sa vedú dišputy o tom, či je zadok tmavovlásky dielom prírody alebo plastického chirurga. Kim Kardashian by nebola jediná hviezda, ktorá by si dala pozadie doslova vypchať silikónom.

Pokiaľ ide o jej poprsie, zdá sa, že aspoň to je pravé. Veľkými prsiami sa mohla pochváliť už ako tínedžerka.

Súvisiace články