Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Miley a Rihanna ukázali prsia: Ktorej z nich vykukli bradavky?
Zdielať na
Móda

Miley a Rihanna ukázali prsia: Ktorej z nich vykukli bradavky?

Zdroj: Isifa

Speváčky Miley Cyrus (21) a Rihanna (26) sa spolu objavili na hollywoodskej párty a navzájom si konkurovali odvážnymi šatami. Zakryté mali len to najnutnejšie.

Nekonkurujú si len v hudbe, ale aj v móde! Na slávnostnom večeri 2014 amfAR LA Inspiration Gala pútala pozornosť nie jedna, ale rovno dve slávne speváčky. Rihanna i Miley Cyrus patria medzi najúspešnejšie popové interpretky súčasnosti a obe si postavili imidž na provokatívnom vystupovaní..

Provokatívne bolo aj oblečenie, v ktorom dorazili na párty, ktorej výťažok putuje na výskum AIDS.

Miley Cyrus, ktorá chodí posledné mesiace viac nahá ako oblečená, sa na červenom koberci predviedla v čiernom outfite. Prsia mladej speváčky zakrývali len úzke pásiky látky.

Isifa

Rihanna si zvolila biele šaty s priesvitným vrškom. Prsia jej prekrývali výrazné fialové ozdoby, no sem-tam jej bolo vidieť kúsok bradavky. 

Barbadoská kráska si často vyjde na párty v priesvitnom tričku a keďže podprsenky nie sú jej najobľúbenejším kusom odevu, vidíme často úplne všetko. Preto Rihannin zjav na  2014 amfAR LA Inspiration Gala nespôsobil priveľkú senzáciu.

Isifa

O záujem fotografov sa navyše musela podeliť s Miley Cyrus. Speváčky zrejme neboli nadšené, že sa o titul najprovokatívnejšej hviezdy večera museli navzájom podeliť.

Nenechajte si ujsť: Nechutná Miley Cyrus (21): Odfotila sa s penisom na tvári!

Aj táto "dáma" to s oblečením prehnala: Módna katastrofa: Herečka ukázala holý zadok!

Súvisiace články