Marína
8.12.2022
Kmotríková (43) aj Pavolová (32) vyčarili malým pacientom úsmevy na tvárach
Zdielať na

Kmotríková (43) aj Pavolová (32) vyčarili malým pacientom úsmevy na tvárach

Rozdávať radosť a vyčariť úsmev na detskej tvári. Presne toto by malo byť poslaním každého človeka. Moderátorkám Skoncovej, Pavolovej a Kmotríkovej sa to aspoň na chvíľočku podarilo v nemocnici na bratislavských Kramároch.

Maľovali vajíčka

Naši najmenší, pred ktorými zdravie, žiaľ, uteká, si v nemocnici aspoň na chvíľku skrátili čas maľovaním veľkonočných vajíčok, z ktorých výťažok poputoval na oddelenie detskej onkológie.

Nielen kúzelník, ale mnohé známe osobnosti boli aspoň na moment príjemným spestrením ich pobytu v detskej fakultnej nemocnici na Kramároch. "Ja som v tejto nemocnici prežila niekoľko mesiacov s mojou dcérou, ktorá to, žiaľ, neprežila," tvrdí moderátorka Veľkých Novín Adriana Kmotríková.

Zdravie sa nedá kúpiť

Soňa Skoncová však svoje slzy nedokázala skryť. "Je to smútok, ale treba myslieť pozitívne, lebo detičky sú to najdôležitejšie, čo máme," tvrdí I. vicemiss Lucia Semanková.

Nová úradujúca Miss Slovensko, Laura Longauerová, vyčarila na tvári nejednej malej princeznej úsmev. Uvedomuje si, že zdravie je to najdôležitejšie, čo mám. "To sa nedá kúpiť," hovorí.

TopStar Magazín v televízii JOJ. Každý pracovný deň o 16:25!

Súvisiace články