Zatiahnuté
Bratislava
Edmund
1.12.2023
Herečka Bočanová (47): Pre chorú dcéru urobím všetko
Zdielať na

Herečka Bočanová (47): Pre chorú dcéru urobím všetko

Česká herečka a moderátorka Mahulena Bočanová má nový "domček". Má rozlohu 230 štvorcových metrov a býva v ňom s dcérou a štvornohým miláčikom.

"Môj dom je veľký, má 230 metrov štvorcových. Je to jedna veľká miestnosť. Je nám tam s Marinkou fajn. Cítim sa tam dobre, všetko je z dreva, je to v bielej farbe a je tam trochu červenej na rozveselenie," opisuje herečka Bočanová.

Dcéra českej herečky trpí ľahkou mozgovou dysfunkciou. Marinka je však pre Mahulenu Bočanovú všetkým, a preto jej prispôsobila aj bývanie. Nechcela, aby medzi ňou a dcérou bola bariéra. Mahulena robi pre chorú dcérku všetko.

"Každé dieťa je iné, s Marinkou je to zložitejšie, z nášho handicapu som si robila zábavu. Je 5 rokov pozadu oproti iným deťom, jej nedostatky som brala s humorom a z nedokonalostí robíme výhodu, je to z roka na rok lepšie," informuje Mahulena.

Herečka priznáva, že niekedy má aj ťažké chvíľky. "Chcela by som mať tu jej hlavičku niekedy, len sa smiať a oddychovať," dodáva. Nie každému je dopriate mať zdravé dieťa, Mahulena sa po rozvode nevzdala a aj keď žije sama s dcérou, bojuje a slabé chvíľky prekonáva vďaka dcére. Dvanásťročné dievčatko herečku robí každý deň tou najšťastnejšou mamou.

TopStar Magazín v televízii JOJ. Každý pracovný deň o 16:25!

Súvisiace články