Buďte trendy! Tieto pančuchy z vás urobia bohyne

Buďte trendy! Tieto pančuchy z vás urobia bohyne

Čo si muži všimnú na ženách ak prvé? Jedni tvrdia, že oči, druhí, prsia a ešte je skupina mužov, ktorí nedajú dopustiť na nohy.

Čo tam prsia, a zadky - muži môžu nechať oči aj na nohách a ešte aj budú radi. Hitom tejto sezóny sú vzorované pančušky ale nielen tie. "Jeseň je práve to obdobie, kedy pančušky kraľujú a myslím si, že v dnešnej dobe nie je núdza o najrôznejšie ich variácie," informuje módny stylista Marián Hornyák.

Top sú metalické farby

"Áno môžem a myslím si, že by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy," tvrdí herečka Petra Palevičová. Ak chcete byť in a upriamiť na seba pozornosť, zahaľte sa do kovu.

"Top trendom na túto jeseň sú metalické, či už sú prepletené alebo potlačené. Dokonca som videl aj posiate kamienkami a všelijakými flitrami," hovorí  Hornyák.

Kombinujte opatrne

Nejaké to kilečko naviac vieme pančuškami tiež zakryť, stačí sa pohrať s pásikmi. Za hviezdu ale budete aj v koži. "Kožené aplikácie a imitácie rôznych lesklých a hladkých povrchov, až to zachádza do kópii reálnych látok a materiálov," pokračuje stylista.

Rôzne vzory treba kombinovať opatrne, no a čo sa týka trendu, ktorý k nám dorazil od známych osobností - a to sú falošné podväzky aj tým stále patrí zelená, ale je to vraj otázka vkusu.

A teraz pikoška, o ktorej sa, vám, dámy asi ani nesníva. "Sa páni v súčasnosti pýtajú na pánske pančuchy," tvrdí marketingová manažérka Ľubomíra Pendráková.

Zdroj: topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

07:10 Noviny TV JOJ
08:00 Rýchla rota Chipa a Dala
08:25 Rýchla rota Chipa a Dala
06:50 15 minút. KUCHÁR
07:35 NOVÁ ZÁHRADA
08:55 NA CHALUPE
07:00 Vtierka Sam
08:15 POLICAJTI V AKCII
09:05 POLICAJTI V AKCII
07:10 Agi Bagi II.
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Príšerky zo skúmavky
06:20 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
07:55 Americká Miss India
09:45 Bobule