Česká topmodelka priznala, že sa vydala OMYLOM

27.01.2020 13:14 Topstar.sk Móda
Česká topmodelka priznala, že sa vydala OMYLOM Zdroj: Instagram
Česká topmodelka Petra Němcová dlho nemala šťastie na lásku. Dnes je nielen šťastne vydatou, ale už aj mamičkou malého Bodhiho. Popísala detaily svojej netradičnej svadby.

​Presne pred rokom mala Petra Němcová svadbu, ktorá bola absolútne neplánovaná. "Keď sme boli v Mexiku, išli sme na párovú masáž s rituálom, a keď sa to dialo, cítili sme silnú prítomnosť všetkých živlov, našich predkov a dôležitosť tejto ceremónie," priznala na Instagrame. 

Práve v tej chvíli partnerom došlo, že rituál je v skutočnosti zväzok. 

"Potom sa Ben opýtal, či je to svadobný obrad. Mayský liečiteľ mu s úsmevom potvrdil, že je to svadba, duchovná svadba," napísala.

View this post on Instagram

Exactly one year ago, we had an unplanned spontaneous wedding! ☺ While in Mèxico, we chose to do a Mayan couple massage with a ritual and while it was happening we felt the powerful presence of all the elements, our ancestors, and the importance of this Mayan ceremony.🌀Then, Ben asked is this a wedding ceremony? With a smile, the Mayan healer confirmed “Si, es una boda espiritual.“ ❤ Well....in life nothing is accidental or a coincidence! 🥰 We believe that this day has helped us to create the most profound, beautiful and joyful year of our lives. Thank you to the Mayan healers and their ancestors for sharing their sacred wisdom and holding space for our sacred Union. 🌀❤️🌀 #SpiritualWeding #MayanWisdom #PureLove #SacredUnion

A post shared by Petra Nemcova (@pnemcova) on

V živote podľa Petry nie je nič náhoda. "Veríme, že tento deň nám pomohol vytvoriť ten najhlbší, krásny a radostný krok našich životov," dodala.

Pozrite si VIDEO zo svadby:

Zdroj: Instagram, topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 DEDIČSTVO
07:25 Panelák VIII.
05:00 Súdna sieň
05:40 Dovidenia, stará mama! II.
06:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:30 Hostitel
08:45 Bod zlomu
10:45 Za hranici