Česká topmodelka priznala, že sa vydala OMYLOM

27.01.2020 13:14 Topstar.sk Móda
Česká topmodelka priznala, že sa vydala OMYLOM Zdroj: Instagram
Česká topmodelka Petra Němcová dlho nemala šťastie na lásku. Dnes je nielen šťastne vydatou, ale už aj mamičkou malého Bodhiho. Popísala detaily svojej netradičnej svadby.

​Presne pred rokom mala Petra Němcová svadbu, ktorá bola absolútne neplánovaná. "Keď sme boli v Mexiku, išli sme na párovú masáž s rituálom, a keď sa to dialo, cítili sme silnú prítomnosť všetkých živlov, našich predkov a dôležitosť tejto ceremónie," priznala na Instagrame. 

Práve v tej chvíli partnerom došlo, že rituál je v skutočnosti zväzok. 

"Potom sa Ben opýtal, či je to svadobný obrad. Mayský liečiteľ mu s úsmevom potvrdil, že je to svadba, duchovná svadba," napísala.

View this post on Instagram

Exactly one year ago, we had an unplanned spontaneous wedding! ☺ While in Mèxico, we chose to do a Mayan couple massage with a ritual and while it was happening we felt the powerful presence of all the elements, our ancestors, and the importance of this Mayan ceremony.🌀Then, Ben asked is this a wedding ceremony? With a smile, the Mayan healer confirmed “Si, es una boda espiritual.“ ❤ Well....in life nothing is accidental or a coincidence! 🥰 We believe that this day has helped us to create the most profound, beautiful and joyful year of our lives. Thank you to the Mayan healers and their ancestors for sharing their sacred wisdom and holding space for our sacred Union. 🌀❤️🌀 #SpiritualWeding #MayanWisdom #PureLove #SacredUnion

A post shared by Petra Nemcova (@pnemcova) on

V živote podľa Petry nie je nič náhoda. "Veríme, že tento deň nám pomohol vytvoriť ten najhlbší, krásny a radostný krok našich životov," dodala.

Pozrite si VIDEO zo svadby:

Zdroj: Instagram, topstar.sk

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:35 Súdna sieň
10:55 POLICAJTI V AKCII
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Panelák VII.
09:50 IQ TAXI
08:25 DEDIČSTVO
09:50 Vražedné čísla IV.
11:05 Vražedné čísla IV.
08:35 Máša a medveď III.
08:45 Rapotáčik
08:55 Ovečka Shaun IV.
07:10 Než přišla bouře
08:55 Iluzionista
10:55 Pomáda: Živě