Outfity Michaela a Catherine OČAMI odborníka

07.08.2019 12:45 Topstar.sk Móda

Outfity Michaela a Catherine OČAMI odborníka

Archívna reportáž
embed kód
Cez víkend prišla na Slovensko slávna hollywoodska manželská dvojica Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones na súkromnú návštevu rodinných priateľov. Ich pobyt sa však nezaobišiel bez patričného humbuku. Povedzme si úprimne, hviezdy svetového formátu nenavštevujú našu krajinu každý deň.

​V pondelok navštívila manželská dvojica televíziu JOJ, odkiaľ odletela do Vysokých Tatier. 

Priniesli sme vám článok o tom, ako reagovali na Michaela Douglasa a Catherine Zeta-Jones moderátori a redaktori TV JOJ. Čítajte TU.

Znalci štýlu

​Nás však zaujímalo aj to, čo povedal na margo ich outfitov známy prísny štylista z Nákupných maniačok Marián Hornyak. 

"Catherine nám nepriniesla veľkú módu, ale oveľa sympatickejší ležérny a pohodový denný outfit. Zvolila veľmi trendy široké pruhované nohavice s voľnou čiernou košeľou. Pôsobila, akoby išla na prechádzku po plážovej promenáde niekde na francúzskej riviére. Sme radi, že sa u nás naladila na takúto príjemnú náladu. Letnú štýlovosť podpisuje aj čiapka, taška i jemnejšie doplnky. Skvelým kúskom sú parádne okuliare, ktoré síce zahaľujú krásne oči, ale myslím, že i tak je neprehliadnuteľná," reagoval Hornyak na pôvabnú Zeta-Jones

​V ničom ale nezaostával ani jej manžel Michael Douglas. "Michael je preukázateľne znalcom štýlu a sám má skvelý vkus, čo dokazuje už samotnou Catherine po svojom boku. Z veku si ťažkú hlavu nerobí a svojim outfitom si dokáže ubrať pekných pár rokov. Pôsobí veľmi sviežo a mladistvo, čomu určite napomáha tričko s potlačou a športová čierna bunda. Tiež siahol po maskovacích prvkoch ako šiltovka a slnečné okuliare. My to máme ale overené, je to naozaj on a jeho charizma na chvíľu zaplnila našu televíziu," dodal odborník.

Pozrite sa, ako to vyzeralo po príchode hviezd do televízie JOJ:

Zdroj: topstar.sk

TV Program

06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
09:30 Dragonball: Evolúcia
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
10:35 Buldozér
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Bordelári
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Príšerky zo skúmavky
07:50 Sníček
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?
10:35 12 darů do života