Outfity Michaela a Catherine OČAMI odborníka

07.08.2019 12:45 Topstar.sk Móda

Outfity Michaela a Catherine OČAMI odborníka

Archívna reportáž
embed kód
Cez víkend prišla na Slovensko slávna hollywoodska manželská dvojica Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones na súkromnú návštevu rodinných priateľov. Ich pobyt sa však nezaobišiel bez patričného humbuku. Povedzme si úprimne, hviezdy svetového formátu nenavštevujú našu krajinu každý deň.

​V pondelok navštívila manželská dvojica televíziu JOJ, odkiaľ odletela do Vysokých Tatier. 

Priniesli sme vám článok o tom, ako reagovali na Michaela Douglasa a Catherine Zeta-Jones moderátori a redaktori TV JOJ. Čítajte TU.

Znalci štýlu

​Nás však zaujímalo aj to, čo povedal na margo ich outfitov známy prísny štylista z Nákupných maniačok Marián Hornyak. 

"Catherine nám nepriniesla veľkú módu, ale oveľa sympatickejší ležérny a pohodový denný outfit. Zvolila veľmi trendy široké pruhované nohavice s voľnou čiernou košeľou. Pôsobila, akoby išla na prechádzku po plážovej promenáde niekde na francúzskej riviére. Sme radi, že sa u nás naladila na takúto príjemnú náladu. Letnú štýlovosť podpisuje aj čiapka, taška i jemnejšie doplnky. Skvelým kúskom sú parádne okuliare, ktoré síce zahaľujú krásne oči, ale myslím, že i tak je neprehliadnuteľná," reagoval Hornyak na pôvabnú Zeta-Jones

​V ničom ale nezaostával ani jej manžel Michael Douglas. "Michael je preukázateľne znalcom štýlu a sám má skvelý vkus, čo dokazuje už samotnou Catherine po svojom boku. Z veku si ťažkú hlavu nerobí a svojim outfitom si dokáže ubrať pekných pár rokov. Pôsobí veľmi sviežo a mladistvo, čomu určite napomáha tričko s potlačou a športová čierna bunda. Tiež siahol po maskovacích prvkoch ako šiltovka a slnečné okuliare. My to máme ale overené, je to naozaj on a jeho charizma na chvíľu zaplnila našu televíziu," dodal odborník.

Pozrite sa, ako to vyzeralo po príchode hviezd do televízie JOJ:

Zdroj: topstar.sk

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:05 Prvé oddelenie
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:45 Prvé oddelenie
06:00 Prvé oddelenie II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:35 Cesta za králem trollů
07:30 Skoro dospělá
09:10 Tygr a sníh