Finalistky MISS si užili luxus na Cypre, zo sexi krások sa vám zatočí hlava

Finalistky MISS si užili luxus na Cypre, zo sexi krások sa vám zatočí hlava

Archívna reportáž
embed kód
Aj po štyroch mesiacoch od finále sú stále ako jeden tím. Finalistky súťaže Miss Slovensko 2018 si užili spoločnú výhru – dovolenku na slnečnom Cypre. Zabudnite na to, že krásky počas pobytu iba vylihovali na pláži. Užili si kopec zábavy, napríklad aj na lodi.

Missky si zbalili plavky, uteráky, opaľovacie krémy a výbornú náladu. Bolo skoro ráno a krásky netušili, kam smerujú ich kroky. Cieľom bola plavba loďou okolo pobrežia Severného Cypru. 

​V prístave čakala výletná loď, nechýbal sympatický kapitán, ktorý okamžite vyčaril Misským úsmev na tvári. A vydržalo im to celý výlet. 

Na palube ukrývala loď hneď niekoľko prekvapení. Krásky skákali do vody, šmýkali sa na tobogane a bláznili sa vo vode. Najnáročnejšou úlohou bolo dostať Missky z vody. 

​Keď sa všetky dostali na palubu, spustila sa fantastická penová šou. 

Štyri mesiace po tom, ako sme spoznali Miss Slovensko 2018 Dominiku Grecovú, sa deväť z jedenástich finalistiek a takmer kompletný štáb, ktorý sa o finalistky staral, vybrali na sľúbenú dovolenku. Pozrite si archívnu reportáž:

Pozrite si aj prípravný kemp nových nádejných futbalistiek, ktoré môžu na ihrisku bojovať nie len športovým odhodlaním, ale aj ženskými zbraňami:

Zdroj: TV JOJ, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:20 POLICAJTI V AKCII
16:30 NOVINY
14:25 Simpsonovci XXVI.
14:55 ZOO
16:05 Neserte nám pestúnku II.
14:00 Myšlienky vraha VII.
16:00 Kosti X.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI.
14:15 Robošváb III.
14:40 Sherm a jeho mikróby
14:55 Bobove dobrodružstvá na pláži
12:45 Jezdkyně
14:35 Jako ty
16:25 Lagerfeld - důvěrné