Finalistky MISS si užili luxus na Cypre, zo sexi krások sa vám zatočí hlava

Finalistky MISS si užili luxus na Cypre, zo sexi krások sa vám zatočí hlava

Archívna reportáž
embed kód
Aj po štyroch mesiacoch od finále sú stále ako jeden tím. Finalistky súťaže Miss Slovensko 2018 si užili spoločnú výhru – dovolenku na slnečnom Cypre. Zabudnite na to, že krásky počas pobytu iba vylihovali na pláži. Užili si kopec zábavy, napríklad aj na lodi.

Missky si zbalili plavky, uteráky, opaľovacie krémy a výbornú náladu. Bolo skoro ráno a krásky netušili, kam smerujú ich kroky. Cieľom bola plavba loďou okolo pobrežia Severného Cypru. 

​V prístave čakala výletná loď, nechýbal sympatický kapitán, ktorý okamžite vyčaril Misským úsmev na tvári. A vydržalo im to celý výlet. 

Na palube ukrývala loď hneď niekoľko prekvapení. Krásky skákali do vody, šmýkali sa na tobogane a bláznili sa vo vode. Najnáročnejšou úlohou bolo dostať Missky z vody. 

​Keď sa všetky dostali na palubu, spustila sa fantastická penová šou. 

Štyri mesiace po tom, ako sme spoznali Miss Slovensko 2018 Dominiku Grecovú, sa deväť z jedenástich finalistiek a takmer kompletný štáb, ktorý sa o finalistky staral, vybrali na sľúbenú dovolenku. Pozrite si archívnu reportáž:

Pozrite si aj prípravný kemp nových nádejných futbalistiek, ktoré môžu na ihrisku bojovať nie len športovým odhodlaním, ale aj ženskými zbraňami:

Zdroj: TV JOJ, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:00 Súdna sieň
10:00 Súdna sieň
11:00 ZÁCHRANÁRI
08:45 Simpsonovci VI.
09:15 Simpsonovci VI.
10:00 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
08:05 Panelák
09:30 JAG IV.
10:50 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
09:00 Bob staviteľ XV. - XVIII.
09:10 Zubor Pompík
09:25 Ovečka Shaun IV.
08:05 Milosrdné lži
10:45 Absurdistán
12:20 Nadějné vyhlídky