Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Plačkovej nepomohlo k výhre v Nákupných maniačkach ani obrovské faux pas!
Zdielať na
Móda

Plačkovej nepomohlo k výhre v Nákupných maniačkach ani obrovské faux pas!

Známa playmate Zuzana Plačková počas tohto týždňa súťažila v Nákupných maniačkach o korunku najlepšie oblečenej playmate. Napriek veľkej snahe sa jej to však nepodarilo. Čo sa stalo?

Zuzanu Plačkovú netreba veľmi predstavovať. Výrazné poprsie, momentálne modré vlasy a úprimnosť, ktorá niekedy dokáže aj uraziť sú jej hlavnými synonymami. Šou Nákupné maniačky si doteraz užívala len ako pozorovateľ, pretože nakupovať išla posledná. Jej plán bol odlíšiť sa od ostatných dievčat a preto zvolila kostým.

Všade kam príde, vzbudzuje pozornosť. Modré vlasy, veľké prsia. Riešia ju úplne všetci - ženy a aj muži. S outfitom, s ktorým súťažila išla na hranu. Minimálne pokiaľ ide o výstrih.

Miluje hazard

Téma tohto týždňa bola jasne daná - kasíno. A tak aj otázka stylistu Maroša Kočišíka bola na mieste. "Ktorá z vás rada hazarduje?" Spýtal sa stylista suťažiacich playmate pri zadaní témy týždňa. Na to prekvapujúco reagovala Zuzka Plačková slovami... "ja hrám profesionálne poker."

A tak sme sa o Zuzke opäť niečo nové dozvedeli a rovnako sa Zuzka pochválil aj tým, že vďaka tomu vyhrala už niekoľko tisíc eur.

Veľká odvaha

Zaujať, zaujať, zaujať. Presne toto si povedala aj vo finále Nákupných maniačom. A tak urobila niečo, na čo by sa žiadna z jej kolegýň neodvážila. Vyzula sa. Topánky, ktoré si kúpila, boli podľa nej síce krásne ale veľmi nepohodlné.

A hoci jej to k víťazstvu nepomohlo, tak našu pomyselnú výhru od nás získava určite.

Súvisiace články