Alessandra Ambrosio (31) oprášila slávnu pózu Angeliny Jolie

18.10.2012 19:55 Topstar.sk Móda

Alessandra Ambrosio (31) oprášila slávnu pózu Angeliny Jolie

Odhalená noha herečky Angeliny Jolie z tohtoročného odovzdávania Oscarov má následovníčku. Modelka Alessandra Ambrosio zopakovala jej pózu a vystrčila nohu z šiat v Bostone na zahájení výstavy Maria Testina.

Tridsaťjedenročná Alessandra Ambrosio sa modelingu venuje od 15 rokov. Rodáčka z Erechimu je víťazkou brazílskej edície Elite Model Look. Po tom, čo sa objavila na titulke brazílskeho vydania magazínu Elle, sa predstavila v reklamných kampaniach značiek ako Christian Dior, Giorgio Armani, Ralph Lauren či Prada a bola na titulkách magazínov Cosmopolitan, GQ, Harper's Bazaar, Marie Claire a Vogue.

Modelka sa objavila aj v slávnom kalendári Pirelli a už od roku 2000 je súčasťou rodiny Victoria's Secret. Ambrósio si tiež zahrala v seriáloch Ako som spoznal vašu mamu (2005), Vincentov svet (2004 - 2011) a tiež v bondovke Casino Royale (2006). Magazín Forbes ju vo svojom ostatnom rebríčku najlepšie zarábajúcich modeliek sveta zaradil na šieste miesto. Predbehli ju len Gisele Bündchen, Kate Moss, Natalia Vodianova, Adriana Lima a Doutzen Kroes.

Najnovšie je aj čerstvou mamičkou. Teraz ale rastie trend predčasných pôrodov a ten zastihol aj modelku. Hviezdičky sú totiž presvedčené o tom, že deviaty mesiac je z hľadiska priberania a natiahnutia kože najkritickejší. Alessandra preto mala rodiť mesiac a pol pred termínom a podobne si to údajne zariadila aj jej kolegyňa Miranda Kerr. Na svet sa mali podozrivo skoro dostať i deti Nicole Kidman a dokonca supermamy Angeliny Jolie. Riziká sú pritom vážne. "Hlavne vývin pľúc, môže mať problémy s dýchaním, s okysličovaním, ale môže mať problémy aj o mnoho rokov neskôr...," tvrdí gynekológ MUDr. Jozef Španka.

Ísť do takéhoto rizika je šialenstvo zo strany matky i lekára. V Spojených štátoch je ale legislatíva i postavenie lekára iné ako u nás. A peniaze tam zrejme majú veľkú moc. "U nás, ale ani inde, v Nemecku, v celej Európe by si na to žiadny lekár netrúfol. Aj keby boli všetky právne veci ošetrené, tak nie," dodal Španka.

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:30 Prechádzky s dinosaurami
05:25 Súdna sieň
06:20 Súdna sieň
07:40 Krajina mustangov
05:15 Kto porazí šéfkuchára
05:40 Kto porazí šéfkuchára
06:00 Keď je pečenie umenie IV.
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:50 Tankový prapor
07:20 Kincsem
09:30 Vzpomínky na Manhattan