Hablovičová (34) tehotenstvo priznala, no pohlavie stále tají

19.09.2012 10:25 Topstar.sk Móda
Hablovičová (34) tehotenstvo priznala, no pohlavie stále tají
Kaderníci, maskéri, modelky, návrhári, veľké publikum s hŕbou prominentov. Pre bežného diváka je určený hlavne nablýskaný výsledok. Teda to, čo vidia na móle. Ale čo sa deje za oponou? Je všetko skutočne tak perfektne pripravené?

Kto iný, ako Lucia Hablovičová na módnej prehliadke nesmela chýbať. Narastajúce bruško už však nezakrýva. Informáciu o tom, že čaká svoje prvé dieťatko spočiatku tajila. Dnes má ale tajomstvo ďalšie. Pohlavie potomka si totiž údajne nechá iba pre seba. "Ten výsledok by som chcela nechať v úzkom kruhu rodiny," tvrdí. 

Tehotenstvo si užíva i napriek tomu, že od skorých začiatkov ju trápili nevoľnosti. "Je pravda, že mi bývalo veľmi zle, aj keď mi všetky mamičky hovorili, že nič také nepociťovali, tak ja som to vedela každú hodinu a každú minútu," opisuje modelka.

Didi Mórová je kočka i keď nie je tehotná. Avšak muža s veľkým M však stále po svojom boku nemá. "Nenašla som nikoho, ale nevadí, pretože ja som nehľadala," povedala herečka. Fero Mikloško bol na párty ako vždy, vysmiaty od ucha, k uchu. Že by mu radosť robila špeciálna kolekcia pre tehuľky v podaní Lucie Hablovičovej? "Ani sme nemuseli veľa prerábať, lebo Lucka je v takých začiatkoch, takže sme to všetko zvládli," vysvetlil návrhár.

V dave zabávajúcich sa hostí sme si nemohli nevšimnúť novopečenú mamičku Denisu Mendrejovú, ktorá bola od svojho pôrodu prvý raz na párty. "Mimi som nechala doma s oteckom a mojou maminou pre istotu, takže strážia mi ju," dodala.

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

TV Program

16:35 Lovec: Zimná vojna
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:30 Kosti VIII.
18:30 Kosti VIII.
19:35 Profesionáli II.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov V.
17:40 Najmenší slon na svete
17:50 Arthur a Minimojovia
18:20 Labková patrola II.
16:05 Překvapení
17:55 Továrna na sny
20:15 Černé zlato