Cibulková oslávila narodeniny! Záplava fotiek z detstva, no najmä šokujúci DARČEK od kamarátky!

07.05.2021 00:48 Topstar.sk Šport

Cibulková oslávila narodeniny! Záplava fotiek z detstva, no najmä šokujúci DARČEK od kamarátky!

Archívna reportáž
embed kód
Len pár mesiacov pred Nežnou revolúciou, 6. mája 1989, sa v Bratislave narodilo dievčatko, ktoré dostalo do vienka veľkú budúcnosť. Z malej Dominiky sa stala najúspešnejšia slovenská tenistka, ktorá sa prepracovala až na 4. miesta v rebríčku žiena a stala sa dokonca aj majsterkou sveta. A ešte k tomu aj hviezdou sociálnych sietí, kde ale musí občas strpieť aj poriadny náklad.

Niet pochýb, že Dominika Cibulková by svoj život nechcela zmeniť ani trochu. Hoci za cenu tvrdých tréningov a do značnej miery obetovaného detstva, puberty a vlastne života až do roku 2019, keď s kariérou sekla, Domi vždy robila to, čo miluje. A dostávala za to kráľovsky zaplatené. Preto si teraz môže slobodne užívať, nech si o tom myslí kto chce, čo chce.

No ešte predtým všetkým bol 6. máj 1989, keď sa Kataríne a Milanovi Cibulkovcom, narodila Dominika, ich prvé a jediné dieťa. Pani Katarínu zjavne ovládol silný sentiment a Instagram zaplavila fotkami malej Domči a treba uznať, že bola rozkošné dievčatko, rovnako, ako bola jej mama krásna žena s dokonalou figúrou. To vlastne platí doteraz.

Dominika je žena mnohých talentov, takto pred rokmi zažiarila v jojkárskom seriáli Panelák:

​Nielen Dominikina mama, ale aj jej dobrý kamarát a dvorný stylista Andrej Kusalík vo štvrtok popridával kopu fotiek s Dominikou spred pár rokov. Na niektorých je pritom skutočne na nepoznanie. No o najväčšie prekvapenie sa postaral nepochybne Domčina najlepšia kamarátka Broňa, ktorá zjavne Cibulkovú navštívila a keď sa vyzula, Dominika neverila vlastným očiam.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Skutočne nie je veľa ľudí, ktorí pojmú "darček" tak kreatívne a vtipne. "Nájdite si takú najlepšiu kamarátku, ktorá vás má na vaše narodeniny na ponožkách," okomentovala Cibulková skutočne veselé ponožky, na ktorých je jej tvár v grimase výkriku. Nedá sa povedať, či Dominika toto svieže dielko aj dostala, ale nosiť vlastnú podobizeň na ponožkách by už bolo skutočne bizarné. No také slovo asi Cibulková v slovníku ani nemá, tak ktovie. Teraz už len všetci zvedavo čakajú, čo vymyslel ako darček svojej milovanej k narodeninám Michal Navara.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

09:50 Policajti v akcii
10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
09:30 Blázni do zrubov II.
10:30 Zlato v garáži II.
11:05 Plus Mínus
08:50 ZOO
10:15 ZOO
11:45 Nákupné maniačky
10:00 Bob a Bobek králiky z klobúka
10:05 Bob a Bobek králiky z klobúka
10:20 Požiarnik Sam IX.
09:35 Tristan a Isolda
11:50 Rodinka
13:35 Moje druhá šance