Jasno
13°
Bratislava
Edita
26.9.2022
Nedávno porodila druhé dieťa, teraz túži po ďalšom
Zdielať na
Móda

Nedávno porodila druhé dieťa, teraz túži po ďalšom

Archívna reportáž

Austrálska modelka Miranda Kerr by chcela mať ďalšie dieťa. Tridsaťpäťročná rodáčka zo Sydney má sedemročného syna Flynna s bývalým manželom Orlandom Bloomom a tento rok porodila manželovi Evanovi Spiegelovi chlapčeka Harta.

"V budúcnosti by som chcela mať ďalšie dieťa. Milujem byť matkou. Je to tá najcennejšia vec," povedala v rozhovore pre magazín Marie Claire.

"Približne mesiac po tom, ako sa narodil Hart, prišiel za mnou Flynn a povedal mi, že je trocha frustrovaný, lebo sa mu už nevenujem tak, ako predtým. Povedal mi, že síce on bol ten, kto chcel mať malého bračeka, no teraz sa cíti trocha frustrovaný," uviedla modelka.

Miranda Kerr sa preslávila ako jeden z anjelov svetoznámej značky spodnej bielizne Victoria's Secret, s ktorou v roku 2013 ukončila spoluprácu.

​Vytvorila tiež vlastnú líniu organických kozmetických prípravkov Kora a pre dievčatá napísala knihu Treasure Yourself (2010). Dostala sa do rebríčkov najpríťažlivejších žien magazínov FHM či Men's Health.

Vlani sa vydala za jedného z najmladších miliardárov, Evana Spiegela, zakladateľa sociálnej siete Snapchat. Pozrite si archívnu reportáž:

Súvisiace články