Barbora Kolárikova (14): Slovenka, ktorá očarila svet modelingu

10.01.2014 15:43 Topstar.sk Móda

Barbora Kolárikova (14): Slovenka, ktorá očarila svet modelingu

Česko a Slovensko. Aj keď už nie sme jedna krajina, máme toho veľa spoločného. Naše prekrásne dievčatá zabojovali na prestížnej modelingovej šou v Číne. Mladunkú Evu Klímkovú a Báru Kolárikovú teraz čaká veľká budúcnosť.

Svetové finále súťaže mladých krások v Číne a skvelý Československý úspech na nej, z nich urobil žiadané modelky. Slovenka Bára Koláriková a Česka Eva Klímková.

"Všetci agenti z New Yorku, Paríža, Milána, Veľkej Británie, by radi spolupracovali na ich kariére," prezradila generálna manažérka Victoria de Silva.

Bára sa umiestnila medzi najlepšou 15-tkou a od tej doby sa nezastavila. Na fotkách prestížnej fotografky Bulharky Božany Tatarskej vyzerá úžasne. "Veľmi sa mi páči, hlavne jej sviežosť. A to je presne to. čo trh chce. Vidieť, ako sa dievčatka stáva žena," neskrýva nadšenie Božana Tatarská.

Báre je len 14 rokov a tak okrem prehliadok, fotenia a cestovania má ešte jednu povinnosť. Začiatok roka presedí v školskej lavici. Už vraj doteraz veľa vymeškala. "Potrebuje čas aby vyrástla, aby sa rozvinula. Napriek tomu, porotcovia usúdili, že má potenciál," dodala de Silva.

Češka Eva Klímková je nová Kate Moss. Čaká ju veľká budúcnosť, v týchto dňoch odlieta na mesiac fotiť do Tokia. "Budem tam pracovať pre rôzne časopisy a katalógy," doplnila mladučká Eva. Aj podľa fotografa magazínu Le Official Elviana Kenogha, má na svoj vek veľký potenciál.

A deň za ďňom má naplánovaný na pol roka dopredu. "Teraz bude veľa cestovať, stretne priateľov po celom svete a zarobí veľmi veľa peňazí," prezradila generálna manažérka.

Pre obe teraz začína životný sen snáď všetkých dievčat na svete. Bude to stáť veľa síl a potu, ale možno už skoro tieto dve dievčatá budú patriť medzi najžiadanejšie modelky sveta.

TopStar Magazín v televízii JOJ. Každý pracovný deň o 16:30!

Zdroj: topstar.sk, Martin Krpač

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
18:45 Kosti V.
19:40 Profesionáli
20:25 Cez prsty
19:00 Ochrana svedkov III.
20:10 Columbo
22:00 NAJHĽADANEJŠÍ
19:15 Sníček a Dúhalka
19:35 Viking Vicky
19:45 Ruby z dúhy I.
18:25 Daddy Cool
20:15 Továrna na sny
22:30 Kolonie