Jasno
14°
Bratislava
František
4.10.2022
FOTOGALÉRIA. Zuzana Plačková (21): Komplikácie po plastike pŕs!
Zdielať na
Zdravie

FOTOGALÉRIA. Zuzana Plačková (21): Komplikácie po plastike pŕs!

Toto asi nečakala! Reč je o playmate a hviezdičke reality šou Zuzane Plačkovej (21). Jej dekolt sa jej zrejme nezdal dostatočne bujarý, a tak si dala opäť zväčšiť prsia. Po operácii však nastali komplikácie...

REPORTÁŽ NIE JE VHODNÁ PRE MALOLETÝCH A MLADISTVÝCH ČITATEĽOV!

Blondínka trpí podľa vlastných slov neznesiteľnými bolesťami. Môže za to veľkosť, na ktorú si prsia dala upraviť. Je to až tak zlé, že sa nedokáže donútiť vstať z postele.

"Rezy ma ešte stále bolia. Pri predchádzajúcich dvoch zákrokoch som už po pár dňoch nič necítila. Najhoršie to je, keď vstávam z postele,“ povedala pre topky.sk. 

Blondínka sa preslávila minulý rok v šou Hotel Paradise, kde poriadne zamútila vodu. Nie len svojimi vyjadreniami, ale aj tým, že bez zábran predvádzala svoje telo. Dlhé blond vlasy a bujné poprsie zamotali hlavu hneď niekoľkým súťažiacim.

"Rozhodla som sa pre implantáty veľkosti 800 mililitrov, čo sú vlastne najväčšie, aké sa dajú u nás a vôbec v Európe zohnať."

Väčšie už má iba iná playmate, Jana Mináriková, ktorá operáciu podstúpila minulý rok, kedy boli v ponuke ešte o 100 mililitrov väčšie implantáty. Tie sú však v súčasnosti z bezpečnostných dôvodov zakázané.

TopStar Magazín v televízii WAU. Štarujeme 15. apríla o 20:00!

topstar.sk

Zdielať na