Zanedbala to snáď Lucka Vondráčková? Plekancova partnerka Šafářová radí, ako si udržať spokojný vzťah!

21.02.2021 14:38 Topstar.sk Šport

Zanedbala to snáď Lucka Vondráčková? Plekancova partnerka Šafářová radí, ako si udržať spokojný vzťah!

Archívna reportáž
embed kód
Zdá sa, že skvelý český hokejista Tomáš Plekanec konečne našiel, čo hľadal. So speváčkou a herečkou Luckou Vondráčkovou to zjavne nebolo ono, so športovkyňou Luckou Šafářovou prišla do jeho života idylka. A nepochybne je to práve spoločný záujem a profesia zároveň, teda šport, čo ich ešte viac spája.

Šport je pre Luciu Šafářovú (33), snúbenicu hokejistu Tomáša Plekanca (37), neodmysliteľnou súčasťou jej života. Nezmenilo sa to ani po tom, čo porodila teraz už vyše ročnú dcérku Leontýnku. Bývalá profesionálna tenistka každodenne tvrdo cvičí spolu s jej vyšportovaným partnerom v domácej telocvični, píše portál Expres.cz. A na jej postave je to aj vidieť. Veľmi rýchlo po pôrode stratila nabrané kilá a teraz jej stačí sa len udržiavať v dobrej forme, čo Pleky ako športovec aj chlap vie iste oceniť.

Ako azda každej zamilovanej žene, iste aj Lucii Šafářovej záleží na tom, aby v očiach partnera bola tá najkrajšia. Podľa toho, ako sa k nej Tomáš má, sa jej to zjavne darí. Na fotografiách, ktoré Lucia často umiestňuje aj s rôznymi vtipnými poznámkami na svoj Instagram, vyzerajú obaja stále veľmi zamilovane. Teraz ukázala aj zábery z ich spoločného domáceho cvičenia s odkazom: "Je to každodenná drina, ale ja to milujem". Dokonca majú vraj aj cvičebné rituály, aby ich každodenný pohyb neprestal baviť. Navzájom sa občas provokujú, kto viac vydrží, či dokáže držať s tým druhým krok. A Lucie vie, že aj toto je recept, ako udržať pekný vzťah, keďže mužom obvykle na fyzickej stránke žien veľmi záleží. V tomto sa športovkyňa s dokonalou figúrou rozhodne nemusí ničoho báť.

Pozrite sa, čo o sebe Tomáš a Lucie prezradili:


Život tohto páru sa ale rozhodne neskladá len z driny v cvičebni, vedia si ho obaja užiť aj inak. Často chodia spolu s dcérkou na výlety do prírody, na jeseň boli na spoločnej rodinnej dovolenke pri mori na gréckom ostrove Santorini. Ale šport je predsa len ich najčastejšia spoločná aktivita. Tomáš hrá už od malička tenis, pri hre s Luciou sa má však stále čo učiť. "Od tej doby, čo ma Lucka učí forhend, môj tenis šiel pekne dole," s úsmevom provokoval partnerku počas rozhovoru s iSport.cz. Tá však rozhodne nesúhlasí a svojho Plekyho chváli.

Tomáš je zamilovaný po uši:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Plekanec (@tomasplekanec)

V rámci hokeja je na tom zas horšie Lucka, vie síce dobre korčuľovať, čo Pleky oceňuje, ale s pukom strieľať jej veľmi nejde. "Vystrelím, ale nezdvihnem puk hore. To sa doučím," priznáva so smiechom. Úsmev z tváre bývalej špičkovej svetovej tenistky takmer nikdy nemizne. Šport je prirodzene častou témou ich rozhovorov, venujú sa mu od detstva. "Páči sa mi, aký má Lucka o športe prehľad. Jej otázkam nechýba zmysel a logika, vrcholový šport vidí veľmi presne, má aj uveriteľnú predstavu o tom, ako to funguje v hokeji,“ prezradil Plekanec. Lucka je zas rada, že sa Tomáš vyzná aj v tenise. Tí dvaja sa proste museli nájsť a dať dokopy.

Takto spolu snúbenci makajú:

Zdroj: Instagram/LS

Zdroj: expres.cz/instagram/topstar.sk

TV Program

10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
12:30 Top Star
10:40 Keď je pečenie umenie IV.
11:25 Poklady z blšáku VII.
11:55 Zlato v garáži VI.
10:05 Divoké kone
11:50 Klamári I.
13:00 Kosti VI.
11:05 Rapotáčik 2
11:20 Kikirikí
11:25 Arthur a Minimojovia
09:45 Láska na kari
11:55 Nevlastní dcera
13:35 Řidičák snadno a rychle