FOTOGALÉRIA: Krst Cibulkovej syna! Prekrásny chlapček obklopený luxusom!

15.09.2020 19:35 Topstar.sk Šport

FOTOGALÉRIA: Krst Cibulkovej syna! Prekrásny chlapček obklopený luxusom!

Archívna reportáž
embed kód
Dominika Cibulková má za sebou nezabudnuteľnú nedeľu. Dala pokrstiť svojho synčeka Jakubka, takmer na deň presne na jeho tri mesiace. Pochopiteľne, udalosť sa vyznačovala absolútnou dokonalosťou a luxusom, ako je už u tenistky zvykom.

Samotný krst synčeka Dominiky Cibulkovej a Michala Navaru sa konal v Dóme sv. Martina, teda presne na tom istom mieste, kde si rodičia chlapčeka povedali pred niečo vyše štyrmi rokmi ono záväzné "áno". "Pred štyrmi rokmi som v katedrále povedala áno životu s tebou, o štyri roky neskôr tu krstíme nášho syna. Boh sa o nás stará dobre," okomentovala sériu fotiek Dominika.

Rovnako, ako svadba, aj krst vyšperkovala Dominika do dokonalosti. Lepšie povedané, ani nie tak Dominika, ako svadobná agentúra, ktorú si na to najala.

V Dóme sv. Martina sa Dominika vydávala:

​Samotný dóm je krásny aj bez úprav, hlavnú prácu preto agentúra odviedla na nábreží Dunaja, kde pre Dominiku pripravili slávnostnú tabuľu a výzdobu v prekrásnej bielej, s nespočítateľným množstvom kvetom. Zdá sa, že je to Cibulkovej obľúbené miesto, mala tam aj "baby shower", teda oslavu pred pôrodom.

Krstnou mamou Jakubka sa stala Dominikina najlepšia kamarátka Broňa Borovičková, krstným otcom Andrej Kusalík. Všetci boli ako "zo žurnálu", no najočarujúcejšia bola práve mama Dominika a najmä malý Jakubko. Prekrásne fotografie zdokumentovali celú udalosť a nečudo, že sa tenistka rada podelila.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

10:20 Naši II.
11:10 Dvojičky
12:00 Víchor
10:25 Na chalupe
11:45 Nové bývanie
13:10 Tajné životy boháčov IV.
09:40 Spravodlivosť v krvi XI.
10:50 Spravodlivosť v krvi XI.
12:15 Nový život
10:15 Labková patrola II.
10:45 Pat a Mat
10:55 Zabi nudu! II.
09:35 Dešťová víla
11:25 Láska bez bariér
13:25 Zlomené srdce