TOTO je nová kráska po boku Jágra! Bude to už konečne tá pravá?!

21.06.2020 10:04 Topstar.sk Šport

TOTO je nová kráska po boku Jágra! Bude to už konečne tá pravá?!

Archívna reportáž
embed kód
Azda najžiadanejší starý mládenec v Česku je už zrejme opäť zadaný. Presne rok potom, čo sa po takmer piatich rokoch vzťahu skončil jeho vzťah s bývalou barovou tanečnicou, aktuálne modelkou a podnikateľkou Veronikou Kopřivovou, už evidentne opäť nie je sám.

Zbierka celebrít sa počas upršaného víkendu vybrala navštíviť české pohorie Krkonoše, píše portál Blesk.cz. Na programe ale nebola žiadna turistika, ale žúr na luxusnej chalupe riaditeľa českých elektrární. Nie je jasné, či išlo o vyjednávanie podpory pre Jágrov hokejový klub Kladno, alebo jednoducho zdvorilostnú návštevu.

Jágr prišiel so svojím dlhoročným kamarátom, no väčším prekvapením bolo, že mal aj ženskú spoločnosť. Vyše roka bol totiž sám, ak sa neráta rande s Danielou Hantuchovou.

Jaromír ukázal veľké srdce a objavil sa aj v jojkárskom Siedmom z neba:

​O tomto vzťahu nemal doteraz nikto ani tušenie, no podľa toho, že sa držali za ruky, nejde len o kamarátku. Aj z návštevy odišiel párik do jedného z najluxusnejších hotelov v Špindlerovom Mlyne, aby si užili romantický víkend.

Fotky novej Jágrovej priateľky si môžete pozrieť TU

Podľa zistení Blesku sa slečna volá Dominika a má 26 rokov, je teda takmer o polovicu mladšia, ako jej láska. Dokonca je mladšia aj ako Jágrova bývalá, hoci len o tri roky. Jaromír sa stavia k vzťahom evidentne s nepriamou úmerou - čím je starší, tým mladšie priateľky má. Dominika je modelka a manažérka VIP priestoru v známom pražskom klube. Zrejme práve tam sa aj zoznámili. Teraz už len počkať, či bude dosť dobrá aj pre Jágrovu mamu a ako dlho vzťah vydrží. Už by pomaly bolo pre Jardu načase založiť si aj rodinu.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Prestreté
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Policajti v akcii
06:10 Prvé oddelenie II.
06:30 Prvé oddelenie II.
05:05 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:40 Jeden a půl rytíře
07:45 Já, kocour
09:25 Kamkoliv půjdeš