Víťaztvo mi zmenilo život, priznáva úradujúca MISS Chomisteková (19)

11.04.2014 18:52 Topstar.sk Móda

Víťaztvo mi zmenilo život, priznáva úradujúca MISS Chomisteková (19)

Už roky sa šepká, že každej kráske, ktorá získa titul Miss Slovensko, sa skôr či neskôr po súťaži rozpadne vzťah. Čo je na tom pravdy? Zisťoval TopStar.

Edita Kresáková, Barbora Franeková, Marína Georgievová, Michaela Nurcíková, či úradujúca Miss Slovensko Karolína Chomisteková a mnohé ďalšie pred nimi. Počas účinkovania v súťaži boli všetky tieto krásky šťastne zadané. Paradoxom však je, že ani jednej z nich vtadajší vzťah dodnes nevydržal. "Mala som dlhoročného partnera, bol to môj prvý vzťah, ktorý trval štyri a pol roka. Vstupovala som do súťaže s partnerom," priznáva Karolína Chomisteková.

"Priateľa, ktorého som mala počas súťaže miss, už momentálne nemám. Mám nového partnera, sme spolu dva roku a som veľmi šťastná," dodáva Miss Slovensko 2011 Michaela Ňurciková. Po získaní titulu najkrajšej Slovenky sa okolo dievčat rozkrútil celý šoubiznisový kolotoč. Dievčatá však vyvracajú akúkoľvek spojitosť víťazstva v súťaži s rozpadom vzťahu.

"Po súťaži sa to zmenilo. Ale myslím si, že to nebolo spôsobené súťažou. Dlhodobo to nefungovalo a rozišli sme sa," hovorí úradujúca miss Karolína.
 
Dokonca ani nedostatok času, ktorý krásky po finále trávia stále viac a viac na foteniach, či rôznych akciách nie je dôvodom pre rozchod dvoch zamilovaných ľudí. Veď predsa -  vždy keď sa chce, tak sa dá. "Nemá význam, aby jeden, alebo druhý vo vzťahu trpel," myslí si Karolína.

"Myslím si, že vzťahy sú každého osobná vec. Je to o tom, ako to každý cíti a ako si svoje vzťahy rieši. Súťaž miss nie je o rozchodoch," dodáva Michaela Ňurciková.

Nuž, nechajme sa teda prekvapiť, aký osud čaká nastávajúcu kráľovnú krásy, o ktorej sa rozhodne už zajtra večer.

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 22:25!

Zdroj: topstar.sk

TV Program

20:35 ZA SKLOM III.
21:45 MINISTRI II.
22:35 Myšlienky vraha V.
20:25 Susedská hliadka
22:35 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:40 Krvavý obchod
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
22:55 ŽREBOVANIE
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Vzpomeň si
22:00 V utajení
23:45 Kolonie