Polojasno
Bratislava
Kornel
26.11.2022
Gáborík totálne prekvapil! TOTO robí pre svoju dcérku Bellu!
Zdielať na
Šport

Gáborík totálne prekvapil! TOTO robí pre svoju dcérku Bellu!

Archívna reportáž

Už vyše mesiaca sú Ivana a Marián Gáboríkovci šťastnými rodičmi malej Belly. Dcérka rastie ako z vody a je skutočne šikovná, čo dokazujú aj fotky na sociálnej sieti. Nečudo, zdá sa, že jej rodičia robia všetko preto, aby napredovala čo najlepšie.

Už z prvých fotiek po narodení malej Belly Gáboríkovej bolo jasné, že jej rodičia sa na bábätko dobre pripravili. Správny spôsob nosenia, dvíhania a celkovo manipulácie s novorodencom je prvým krokom k tomu, aby sa dieťatko rozvíjalo správne.

Dôležitá je aj komunikácia s bábätkom a vhodné stimuly. Aj tu ukazujú Gáboríkovci, že si dávajú skutočne záležať a Bella neleží doma len tak, bez pozornosti.

​Najnovším príspevkom vo svojich instastories ale Ivana poriadne prekvapila. Ocka Marián ukázal, že okrem hokejky dokáže narábať aj s gitarou. "Rána u nás," okomentovala Ivana videjko, na ktorom tato tvárou tvár dcérke brnká akordy.

Ku kontaktu telo na telo, ktoré Marián s Bellou zjavne praktizujú, ako aj spoločným hrám, tak pridal ďalšiu spoločnú aktivitu, ktorá nielen dievčatko rozvíja, ale aj budu vzťah otca a dcéry. Ako sa na Deň otcov Ivana vyjadrila, Mariánovi to zatiaľ ide výborne a dokonca sa nebojí ani plienok.

Súvisiace články

Najčítanejšie