Monika Bagárová v slzách! S príchodom dcérky sa všetko zmenilo!

22.06.2020 12:37 Topstar.sk Hudba

Monika Bagárová v slzách! S príchodom dcérky sa všetko zmenilo!

Archívna reportáž
embed kód
O pár dní to bude presne mesiac, čo prišla na svet malá Rumia. Jej rodičia, speváčka Monika Bagárová a zápasník Makhmud Muradov nemohli byť šťastnejší, no na čerstvú mamičku prišiel onedlho splín.

Monika Bagárová je mladá mamička a na svoju malú Ruminku má iste dosť energie. No zrejme ešte nikto nikdy nemal až toľko energie, aby dokázal sekundovať bábätku. Cez deň normálne fungovať a v noci nespať si neraz vezme daň.

​Aktuálnym príspevkom na Instagrame 25-ročná Monika dokázala, že aj ona je len človek. Veľmi rýchlo pochopila pravdivosť známeho odporúčania - spať spolu s bábom, kedykoľvek počas dňa sa príležitosť vyskytne.

Pozrite si jednu z Monikiných pesničiek:

No napriek tomu sa aj tak ocitá v situáciách, keď jej oči zalievajú slzy a ani sama celkom nevie prečo. V šestonedelí sú ale tieto stavy celkom prirodzené, podpisuje sa pod ne "búrka" hormónov, ktorá sa odohráva v tele matky. A stačí jediná myšlienka, a už to ide. "Ešte pred chvíľou si bola v brušku a ja som si predstavovala, ako tá naša Ruminka asi bude vyzerať, aká bude, ako to všetko budeme zvládať, či budem dobrá mama, a najmä som sa každý deň modlila za to, aby bola zdravá, lebo to je najdôležitejšie," napísala Monika status a nečudo, že ju aj takéto myšlienky môžu dojať k slzám.

Žiadne obavy sa, našťastie, nenaplnili, Rumia je zdravá, krásna a jej rodičia by jej zniesli aj modré z neba. "Teraz to bude už takmer mesiac, čo je medzi nami a ja prežívam najkrajšie životné obdobie. Je to láska nebeská. A ešte jedna vec, stále plačem, niekedy len tak," priznala Monika, no vzápätí dostala hneď niekoľko odpovedí, že je to úplne normálne. Jednou z tých, ktoré speváčku povzbudili, je aj tiež novopečená mama Daniela Nízlová: "Moje zlaté, neboj, ja som šestonedelie tiež preplakala, len tak. Teším sa na Vás, keď sa uvidíme," napísala Twiinska.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:50 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
08:35 Simpsonovci II.
05:15 Súdna sieň
05:55 Hoď svišťom
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:20 On je fakt boží!
08:10 Altamira
09:55 Vášeň mezi řádky