Zatiahnuté
Bratislava
Izabela
9.12.2022
Karel Gott a jeho návrat po boji s rakovinou: Musí mať zdravé potraviny
Zdielať na
Showbiznis

Karel Gott a jeho návrat po boji s rakovinou: Musí mať zdravé potraviny

Zdroj: blesk.cz

Spevák Karel Gott (76) sa po prekonaní rakoviny lymfatických uzlín dáva opäť dokopy a podstupuje hlasovú rehabilitáciu, aby mohol zase tešiť fanúšikov svojím spevom. Čím sa zase dáva do formy, prezradila spevákova hovorkyňa Aneta Stolzová.

"Rád trávi čas s rodinou a so svojimi dcérkami. Veľmi ho teší aj to, že má chuť zase spievať a pozvoľna začína s hlasovou rehabilitáciou," povedala Gottova hovorkyňa Aneta Stolzová s tým, že je Majstrovi deň odo dňa lepšie.

Hoci svoj čas trávi hlavne doma. "Bolo mu odporúčané vracať sa postupne k veciam, ktoré má rád," dodala.

Okrem spievania Karel Gott miluje maľovanie a tomu sa tiež venuje. "Maľovanie je pre pána Gotta viac než celoživotný koníček. Popri spievaní je to pre neho úplne iný spôsob vyjadriť sa.

V súčasnej dobe má rozpracovaných niekoľko obrazov a celkové dianie okolo neho je jeho veľká celoživotná inšpirácia. Kým maľuje neustále, na spievanie potrebuje ešte nejaký čas," vysvetlila Stolzová.

Spevák si po chorobe tiež dáva záležať na zdravom životnom štýle, ktorý mu pomôže dostať sa zase do 100% formy.

"Pán Gott má rád čerstvé potraviny a kvalitnú domácu stravu. Je pod dohľadom lekárov a dochádza na ambulantné kontroly," povedala hovorkyňa a dodala, že spevák má v hlave už niekoľko pracovných nápadov, o ktorých dá verejnosti čo najskôr vedieť.

Zdielať na

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie