Riaditeľka MISS končí! Nahradí ju TENTO muž

10.10.2019 10:30 Topstar.sk Móda

Riaditeľka MISS končí! Nahradí ju TENTO muž

Archívna reportáž
embed kód
Novým riaditeľom prestížnej súťaže MISS SLOVENSKO sa od dnešného dňa stáva módny dizajnér Michael Kováčik. Vo funkcii vystriedal doterajšiu riaditeľku projektu Karolínu Chomistekovú, ktorá sa bude v budúcnosti venovať vlastným projektom.

"Na projekt Miss Slovensko budem vždy spomínať v tom najlepšom. Je to tímová a krásna práca, vďaka ktorej som spoznala mnoho zaujímavých ľudí, ktorí nám držali palce a podporovali nás. Špeciálne ďakujem patrí všetkým dievčatám, ktoré si túto súťaž vybrali, verili jej a doteraz ju podporujú. Verím, že Michael pomôže projektu v ďalších rokoch a držím mu palce," hovorí Chomisteková.

Michael Kováčik pôsobí aj ako módny dizajnér na Slovensku i v susedných Čechách. V módnom svete je jeho meno spájané s mnohými známymi osobnosťami.  

​Veľká zodpovednosť

V súťaži Miss Slovensko bol v uplynulých rokoch aj porotcom a pôsobil ako poradný hlas pri výbere finalistiek.  Post nového riaditeľa súťaže prijal ako veľkú výzvu. 

"V prvom rade ďakujem Karolíne Chomistekovej za skvelé roky a podmienky, ktoré pre tento projekt vytvorila.  Je pre mňa cťou  pokračovať v tejto práci, no zároveň cítim aj veľký záväzok naplniť očakávania, ktoré do mňa realizačný tím dáva. Chystá sa 25. ročník a to je veľká zodpovednosť voči všetkým, čo doteraz na projekte pracovali," uviedol Michael Kováčik.

​Nový, v poradí 25.ročník súťaže Miss Slovensko, odštartuje v druhej polovici novembra a adeptky na titul Miss Slovensko 2020 budú môcť opäť využiť možnosť online prihlasovania sa prostredníctvom webovej stránky www.miss-slovensko.sk.

Po januárovom bratislavskom semifinále predstaví Michael Kováčik nových dvanásť finalistiek. Finále 25. ročníka Miss Slovensko sa uskutoční v apríli 2020 a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.

Galavečeru, na ktorom vyberie porota novú Miss Slovensko, bude predchádzať niekoľkomesačná príprava a tak, ako v predchádzajúcich rokoch bude výťažok z finálového večera venovaný charitatívnej myšlienke.

Pozrite si archívnu reportáž:

Viac informácií prinesieme v priebehu nasledujúceho týždňa.

Zdroj: TV JOJ, topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:05 INKOGNITO
05:25 Prvé oddelenie
05:45 Kixšou
05:10 Dovidenia, stará mama! II.
05:45 Dovidenia, stará mama! II.
06:30 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:15 I pro lásku se zabíjí
08:25 On je fakt boží!
10:15 Hostitel