Unite All Originals - originálna kampaň originálnych umelcov pokračuje...

20.08.2013 11:40 Topstar.sk Móda
Unite All Originals - originálna kampaň originálnych umelcov pokračuje... Zdroj: topstar.sk
Dve svetové hudobné ikony – hip-hopové legendy Run-D.M.C. a princ hudobných klubov – DJ A-Trak, sa stretli, spojili hlavy, zvuk a vytvorili originálny stret umenia - spoločné dielo All Day Originals, vytvorené ku kampani adidas Unite All Originals 2013. Súčasťou kampane je aj krátke interaktívne video, ktorého dej môžete ovlyvniť aj vy.

Originalite sa medze nekladú a platí to aj v prípade legendárnej rapovej skupiny Run-D.M.C., ktorá sa vďaka poprednej svetovej značke adidas spojila s mladým, talentovaným a veľmi originálnym DJ-om, producentom A-Trak-om. Kým tento montreálsky DJ je známy vďaka skladbe Barbra Streisand, ktorá rotovala v tanečných rádiách a dostala sa aj do americkej verzii speváckej súťaže X-Factor, či do populárneho seriálu Glee, americká rapová legenda má za sebou tridsaťročné skúsenosti, počas ktorých sa im podarilo spojiť hip-hop s rockom, či inými hudobnými štýlmi a prepojiť tvorbu s rôznymi kultúrami, umením a módou.

Buďte súčasťou deja

Súčasťou kampane Unite All Originals je interaktívne video, vytvorené v spolupráci s Run-D.M.C. a DJom A-Trak-om. Jeho dej môžete ovlyvniť aj vy. Používaním hlasových príkazov alebo pomocou klávesnice, budete mať možnosť spustiť špeciálne efekty a animácie, ktoré sa vo videu zobrazia. Čím viac animácií spustíte, tým väčšia zábava to bude. Ponorte sa do sveta s originálnym obsahom a s top umelcami môžete vytvoriť niečo nečakané a jedinečné. Inšpirujte sa na www.adidas.com/originals

Špeciálna kolekcia Run DMC adidas Originals

Run DMC vás na jeseň potešia aj vlastnou kolekciou oblečenia. Kolekcia Run DMC adidas, vytvorená značkou adidas Originals, je výsledkom toho, že superstar 80. rokov diktuje nielen hudobné, ale i módne trendy. Kolekcia je určená pre všetkých milovníkov módy. Jej súčasťou sú aj tenisky, ktoré vďaka šikovnému elastickému jazyku nemusíte šnúrovať. Pohodlné oblečenie, príjemné materiály a súčasný dizajn = Run DMC adidas.

Novú kolekciu Run DMC adidas, z jesennej/zimnej kolekcie adidas Originals 2013, hľadajte na stránke www.adidas.com.

Zdroj: PR

TV Program

11:35 Rande v Ríme
13:30 Cesta okolo sveta za 80 dní
16:10 GURMÁNI ULICE
12:25 Rozum v hrsti
14:10 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
14:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
13:00 Hawaii 5.0 IX.
14:05 Klamári I.
15:05 Klamári I.
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
13:35 Viking Vicky
13:00 Tanec s láskou
14:40 Než přišla bouře
16:25 Za hranici