Oblačno
-2°
Bratislava
Gašpar
29.1.2023
Supermodelka Heidi Klum (39) zachránila svojho topiaceho syna
Zdielať na
Móda

Supermodelka Heidi Klum (39) zachránila svojho topiaceho syna

Zdroj: ISIFA

Nemecká supermodelka Heidi Klum počas dovolenky na Havaji pomohla zachrániť svojho sedemročného syna Henryho a dve opatrovateľky, ktoré vlna stiahla pod vodu. Spolu s ňou topiacim pomáhal aj jej bodyguard a zároveň partner Martin Kristen.

"Veľká vlna nás stiahla do oceánu. Samozrejme, ako matka som sa veľmi bála o svoje dieťa a o všetkých ostatných vo vode," vyjadrila sa Klum. "Henry je dobrý plavec a dokázal odplávať späť na pevninu. Podarilo sa nám všetkých dostať do bezpečia," dodala.

Portál Etonline.com zverejnil exkluzívne fotografie modelky, ktorá z vody vyťahuje jednu z opatrovateliek, či jej partnera lapajúceho po dychu na pláži.

39-ročná supermodelka, moderátorka, módna návrhárka a podnikateľka Heidi Klum sa stala známou zásluhou fotenia pre plavkové číslo magazínu Sports Illustrated a práce pre svetoznámu značku spodnej bielizne Victoria's Secret, pričom jedným z "anjelov" sa stala ako prvá Nemka v histórii.

Vo Victoria's Secret pôsobila 13 rokov - odišla v roku 2010 so slovami, že všetky dobré veci sa raz musia skončiť. Okrem účinkovania v desiatkach reklamných kampaní sa jej tiež darí ako moderátorke a porotkyni súťaže Project Runway a ukázala sa aj v niekoľkých filmoch.

Pravidelne sa objavovala v rebríčkoch najlepšie zarábajúcich modeliek magazínu Forbes, no vlani ju doň nezaradili napriek zárobku 20 miliónov dolárov, s ktorým by jej patrilo druhé miesto za Gisele Bündchen. Ako dôvod uviedli, že už je "viac podnikateľkou a mediálnou osobnosťou než modelkou".

V januári 2012 po siedmich rokoch stroskotalo jej manželstvo s anglickým spevákom Sealom, s ktorým vychovala štyri deti. Tri z nich majú spolu, najstaršia Leni je z modelkinho predchádzajúceho vzťahu s niekdajším magnátom Formuly 1 Flaviom Briatorem. Dievčatko si však Seal počas ich manželstva adoptoval.

TopStar Magazín v televízii WAU. Štarujeme 15. apríla o 20:00!

Zdroj: SITA

Zdielať na