Bojovala so smrťou, Bartošovej (†48) vyšiel piaty pokus...

Bojovala so smrťou, Bartošovej (†48) vyšiel piaty pokus...

Iveta Bartošová v posledných rokoch bojovala o život... a aj o smrť. Niekedy sa zdalo, že sa z problémov vyhrabala, vzápätí do nich opäť spadla. O samovraždu sa pokúsila niekoľkokrát. Skúšala to s liekmi i podrezanými žilami. V utorok už išla na istotu.

Niekoľkokrát v koncoch

Speváčka Iveta Bartošová nepatrila nikdy medzi silné osobnosti. Peripetie, ktoré ju neobchádzali ako v súkromí, tak v šoubiznise, dávali zabrať aj jej psychike.

Niekoľkokrát bola v koncoch a pokúsila sa siahnuť si na vlastný život. Pozrite si skutočný príbeh speváčky.

V roku 1993 nevedela speváčka ustáť rozchod s jej vtedajším partnerom a otcom jej syna Ladislavom Štaidlom.

V slabej chvíli sa zamkla v kúpeľni, napísala list na rozlúčku a predávkovala sa liekmi.

Reportáž o Bartošovej:

Divoký vzťah

O pár rokov neskôr bol jej partnerom český herec Zdeněk Podhůrský. Avšak vzťah plný hádok, rozchodov a návratov bol pre psychicky labilnú Ivetu veľmi náročný. Svoj žiaľ a bolesť utápala v alkohole, ktorý často podporoval liekmi. Táto kombinácia mala byť aj jej cestou na druhý svet. Vtedy ju zachránila opatrovateľka jej syna Artura, ktorá ju našla v bezvedomí, ale včas privolala pomoc.

Len o rok neskôr, v roku 2006, odišiel od speváčky ďalší partner, zverolekár Roman Hanke. Iveta to opäť psychicky nevládla, no tentokrát siahla po žiletke. Krátko pred tým poslala svojmu blízkemu priateľovi správu, že už nechce žiť.

Autonehoda jej syna

Znova sa pokúsila siahnuť si na život aj v roku 2011, kedy žila s talianskym grófom Domenicom Martuccim. Psychický stav Ivety výrazne zhoršila informácia o autonehode, pri ktorej takmer prišiel o život jej jediný syn Artur. V slabej chvíli opäť skombinovala lieky s alkoholom.

V utorok už speváčka nesiahla ani po liekoch, ani po alkohole a ani po žiletke. Iveta si zvolila istú smrť - skočila pod vlak. Počkala si naň, kým príde na jej úroveň a potom pod neho skočila.

Reportáž z miesta tragédie:

Zdroj: topstar.sk, TV Prima

TV Program

20:35 ZLATÁ MASKA
22:30 Šéfka
00:30 Hellboy: Kráľovná krvi
20:25 Hitman: Agent 47
22:30 Ave, Caesar!
00:50 Machete zabíja
22:05 Kravaťáci IX.
23:05 Vraždy cez sviatky II.
00:05 Dr. Dokonalý
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rybičky Flip a Flap
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Královna ledu
22:15 Město 44
00:15 Mia a bílý lev