Cibulková po neoprávnenom očkovaní splnila sľub! Už zarezáva v prvej línii!

19.01.2021 10:36 Topstar.sk Šport

Cibulková po neoprávnenom očkovaní splnila sľub! Už zarezáva v prvej línii!

Archívna reportáž
embed kód
Najúspešnejšia slovenská tenistka, 31-ročná Dominika Cibulková, spôsobila minulý týždeň obrovský škandál, keď sa nechala neoprávnene zaočkovať proti koronavírusu. Síce sa ospravedlnila a tvrdila, že za tým nebol zlý úmysel, hnev verejnosti bol ale obrovský. Nepochybne aj preto sa pokúsila napraviť si renomé pomocou pri celoplošnom testovaní.

Dominika Cibulková zareagovala na výzvu Ministerstva zdravotníctva SR, aby prišla pomôcť do prvej kontaktnej línie. Napokon, vďaka očkovaniu by už mala byť chránená voči ochoreniu aj pri kontakte s potenciálne nakazenými.

Cibulková nezaváhala a v utorok ráno sa prihlásila Národnom ústave detských chorôb (NÚDCH) v Bratislave, kde má službu ako výpomoc pri celoplošnom testovaní. Oblečená v ochrannom odeve nastúpila o siedmej ráno za prítomnosti mnohých novinárov.

​Dominika má na starosti administratívu, teda zapisovanie osobných údajov testovaných ľudí.  "Naplánované to mám od 7. hodiny do 12. Je to moja priorita, ale moja priorita číslo jeden je môj 7-mesačný syn a ten ma tiež potrebuje," povedala celkom jasne tenistka, čo je pre ňu najdôležitejšie. Je to aj pochopiteľné, Jakubka stále dojčí a tak je poldenná služba maximum, čo si môže z časového hľadiska dovoliť.

Dominika prekvapivo na Instagram nič z dnešného dňa nepridala:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Neoprávnene zaočkovaný však bol aj jej manžel, Michal Navara. Ten sa ale v utorok neukázal, no dôvod je celkom predvídateľný. Kým je v službe Dominika, niekto musí byť s ich synom. "Myslím si, že ja som bola tá hlavná osoba, tá medializovaná, kvôli ktorej sa to celé spustilo. Takže ja som dneska za to zodpovedná," sypala si Cibulková popol na hlavu a ospravedlnila tým aj manželovu neprítomnosť. Na druhej strane, testovanie sa len rozbieha, keby veľmi chceli ukázať dobrú vôľu, príležitostí majú ešte kopec. Tenistka nezabudla dodať ani výzvu smerom k verejnosti, aby sa očkovania nebáli, ona sama nemala žiadnu zásadnú reakciu, len krátkodobé stuhnutie svalu okolo miesta vpichu, ako povedala.

Zdroj: SITA/topstar.sk

TV Program

12:00 Víchor
14:10 Ja, zloduch 2
16:25 Rozpáľ to, šéfe!
11:45 Nové bývanie
13:10 Tajné životy boháčov IV.
13:40 Tajné životy boháčov IV.
12:15 Nový život
13:15 Nový život
14:30 Nikto nie je dokonalý
12:10 Bolek a Lolek idú do sveta
12:25 Krtko
12:35 Viking Vicky
11:25 Láska bez bariér
13:25 Zlomené srdce
15:05 Rin Tin Tin