Oblačno
-2°
Bratislava
Gašpar
29.1.2023
Dominika Cibulková vyrazila krásou dych! S novým účesom je ako vianočný anjel!
Zdielať na
Šport

Dominika Cibulková vyrazila krásou dych! S novým účesom je ako vianočný anjel!

Archívna reportáž

Na Vianoce je všetko tak trochu krajšie. Rozhodne to platí o domoch, ktoré sú krásne vyzdobené a blikajúce, a ešte viac to platí o domácnostiach, ktoré majú aj vďaka stromčeku a ozdobám zrazu úplne inú atmosféru. No krajší sú aj ľudia. Ak si odmyslíme vianočný stres, vianočná pohoda rozhodne robí ľudí príjemnejšími. A niektorí sa hodia komplet do parády, ako napríklad aj Dominika Cibulková.

Pred pár dňami sa naša historicky najúspešnejšia tenistka, hoci dnes už vyslúžilá, pochválila prekrásnym vianočným stromčekom. Hoci ide o živú jedličku, vyzerala ako umelá, taký mala dokonalý tvar. Teraz sa ale Dominika Cibulková pochválila v instastories sama sebou. Aj ona sa nechala "vyzdobiť" rukami profesionála, jej dvorného kaderníka, Patrika Veselého. 

Dominika zrejme nezažíva to, čo väčšina slovenských gazdiniek, alebo aj "gazdov" - tradičný predvianočný stres, keď treba nakupovať, upratovať, vypekať, zdobiť a milión iných povinností, kým človek 24. decembra "odpadne" pod stromčekom. Tenistka sa môže v pohodičke venovať rodine, ale aj sebe.

Dominika luxus miluje a môže si ho aj dovoliť:

​Víkend patril zjavne Dominike a jej zveľaďovaniu. Fotky, ktoré zverejnila v instastories, skutočne vyrážajú dych. Kaderník Dominike nasadil parochňu a vytvoril krásne, mäkké vlny. K tomu dokonalý makeup a zlaté trblietavé šaty, a vianočný štýl je bezchybný. "Privítajme Vianoce štýlovo. Som z mojich vlasov úplne nadšená," okomentovala svoj nový účes Dominika.

​Okrem perfektného účesu predviedla Dominika v obtiahnutých šatách aj perfektnú figúru. Je úplne zjavné, že kilá idú pol roka v pôrode dole. Jakubko oslavuje presne 14. decembra "šesťmesačniny" a môžu to osláviť vo veľkom štýle. Mama vyzerá perfektne, luxusný byt dýcha sviatočnou atmosférou a otecko Michal spolu s Jakubkom dokonalú idylku už len podčiarknu. 

Súvisiace články

Najčítanejšie