Jedna kráska za druhou! Nakazený Vémola sa stretol so ženami, o čom nemala Lela potuchy

25.08.2020 23:05 Topstar.sk Šport

Jedna kráska za druhou! Nakazený Vémola sa stretol so ženami, o čom nemala Lela potuchy

Archívna reportáž
embed kód
Na českého bojovníka Karlosa Vémolu sa sype jedna nepríjemnosť za druhou. Nie je to tak dávno, čo bola na pretrase jeho údajná nevera a následná kríza vo vzťahu so slovenskou playmate. Avšak tento nepríjemný problém vystriedal ešte vážnejší. Zápasník chytil koronavírus, ktorým nakazil aj svoju maličkú dcérku a jej mamu Lelu.

Český bitkár Karlos Vémola sa mal podľa informácii portálu Expres.cz pred ochorením na COVID-19 stretnúť s niekoľkými ženami a tie majú strach o svoje zdravie. Českému portálu potvrdila stretnutie s Vémolom španielska playmate Kristhin Gomez. Tvrdí, že jej zatajil diagnózu a ohrozil tak ju a jej rodinu. No prezradila aj čosi navyše, čo jeho partnerku Lelu asi nepoteší.

Karlos "Terminátor" Vémola sa so španielskou modelkou Kristhin pozná už nejaký čas, a tak by nebolo až také nezvyčajné, že sa starí priatelia pri jej návšteve Českej republiky stretli na večeri. Avšak ich stretnutie, ktoré prebehlo v hoteli, sa odohralo iba týždeň predtým, ako obdržal silák pozitívne testy na koronavírus. Je tak možné, že pri štrnásťdňovej inkubačnej dobe mohol byť nakazený a koronavírus šíriť nevedome ďalej.

"Viem to od soboty. Najhoršie je, že mi vôbec nepovedal, že mal pozitívny test. Mal mi to povedať, aby ochránil moju rodinu a priateľov. Včera som bola na testoch a zajtra sa mám dozvedieť výsledky, našťastie sa cítim dobre a myslím, že koronavírus nemám," prezradila Kristhin svoje pocity pre spomínaný portál. Povedala tiež, že nebola jediná žena, ktorá prišla zo zápasníkom do styku. "V ten piatok som odišla z Prahy. V ten istý deň priletela Denise z Marbelly a šli spolu na koncert," prezradila modelka na Karlosa chúlostivú informáciu. O oboch jeho stretnutiach však nemala podľa spomínaného portálu jeho partnerka Lela ani tušenia.

Karlos sa rád obklopuje ženami s výraznými plastickými úpravami tela a tváre, jeho kamarátka Kristhin je toho dôkazom:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

No words needed THIS IS IBIZA a magic island where anything can happen... i miss my vacation there so much this year ??❤??? #thisisibiza

Príspevok, ktorý zdieľa ???????? ????? (@kristhin_g),

Denise Ayverdi je bývalá Vémolova priateľka, ktorá bola zachytená na inkriminovanej fotografii, pod ktorou sa Lela neudržala a prudko ju okomentovala. Práve kvôli tejto slečne údajne nastala v ich vzťahu pretrvávajúca kríza. Avšak tá asi teraz rodinu Karlosa Vémolu trápi najmenej, keďže nakazená je aj Lela a ich spoločná, iba osemmesačná dcérka Lili. Nešťastní rodičia každým dňom čakajú na zlepšenie jej stavu, keďže sa jej malé telíčko trápi vysokými horúčkami a hrozí jej pobyt na infekčnom oddelení. No po vyliečení ale príde iste na rad debata o budúcnosti vzťahu, kde je každú chvíľu podozrenie z nevery.

Zdroj: Express.uk/Topstar.sk

TV Program

21:40 9-1-1
22:35 NAJHĽADANEJŠÍ
23:30 Vražedné čísla IV.
20:25 Šéfka
22:35 OKTAGON ZÁPASENIE
01:00 Profesionáli
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:55 Spackané plastické operácie II.
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:10 Královna ledu
00:00 Pomsta zelených draků
01:30 Země naděje