Pripravená na malého "fashionistu"! Cibulková ukázala luxusnú výbavičku!

09.06.2020 01:48 Topstar.sk Šport

Pripravená na malého "fashionistu"! Cibulková ukázala luxusnú výbavičku!

Archívna reportáž
embed kód
Dominika Cibulková si zarobila skvelým športovými výkonmi počas profesionálnej kariéry dosť peňazí na to, aby si mohla užívať život na vysokej nohe. A nepochybne presne to robí, stačí sa pozrieť na jej selfie v skutočne drahých módnych kreáciách. Už ale nebude jediná, do koho investuje.

Každú chvíľu pribudne k manželom Dominike a Michalovi malý Jakubko. Je jasné, že očakávaný synček si bude žiť ako kráľ. Nastávajúca mamička ho už teraz zásobila šatníkom, aký by mu závidela nejedna žena.

Dominika do seba investuje tisíce a tisíce eur, bolo by zvláštne, ak by to nerobila aj v prípade svojho bábätka. Napokon, azda všetky nastávajúce mamičky sa nechávajú uniesť v obchodoch s detským oblečením.

Dominika a luxus - to k sebe prosto patrí:

​Pochopiteľne, každá žena v očakávaní sa riadi svojimi možnosťami, v prípade Dominiky ale možno hovoriť o neobmedzených možnostiach. Zdroje na to má. V instastories nechala fanúšikov nahliadnuť do skrine očakávaného synčeka a skutočne to bude zjavne malý "fashionista", ako ho sama označila.

Dominika stále čaká:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

About today-still 2in1 ⏳??uz padaju tipy v kruhu najblizsich ze kedy.. ??

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Prevládajú jemné pastelové tóny, belasé, sivé, biele a béžové. "Hádajte, ktorá je mamina najobľúbenejšia farba," položila otázku Dominika a ťažko na ňu odpovedať. Isté je len to, že žiadne krikľavé farby to nie sú, malý Jakubko bude štýlový elegán. Práve dnes, 9.6. je vypočítaný termín pôrodu, tak všetci už netrpezlivo čakajú, či to Dominika tak presne trafí, alebo si ešte bude musieť počkať.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:50 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
08:35 Simpsonovci II.
05:15 Súdna sieň
05:55 Hoď svišťom
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:20 On je fakt boží!
08:10 Altamira
09:55 Vášeň mezi řádky