Je to horšie a horšie! Princa Andrewa obvinili aj z orgií s neplnoletými!

Je to horšie a horšie! Princa Andrewa obvinili aj z orgií s neplnoletými!

Archívna reportáž
embed kód
Slučka sa pomaly ale isto zaťahuje. Princ Andrew už nepochybne cíti, ako sa stáva situácia bezvýchodiskovou. Obvinenia ohľadom jeho intímnych kontaktov s mladistvými neustále pribúdajú. Už to nie je len jedna Virginia Roberts, ktorá je v kauze kľúčovým svedkom a obeťou zároveň, už má ísť o značne vyšší počet dievčat.

Princ Andrew nerobí svojej rodine práve dobrú povesť. Dokonca aj jeho vlastnej dcére už došla trpezlivosť s pribúdajúcimi škandálmi jej otca. Čerstvo vydatá princezná Beatrice odchádza žiť po vzore Meghan a Harryho so svojím manželom do Talianska. Práve v čase, keď pribudlo ďalšie obvinenie voči jej otcovi, ktoré priniesol portál Mirror.

Škandalózny pedofilný finančník Jeffrey Epstein (†66) síce už nič neprezradí, nakoľko spáchal vo väzbe minulý rok údajne samovraždu, no všetky informácie o temnej stránke jeho života má mať aj jeho bývalá priateľka Ghislaine Maxwell.

​Maxwell je podľa tvrdení zneužívaných dievčat minimálne tak vinná, ako Epstein. Mladistvé dievčatá vo veku aj pod 15 rokov mu nielen zháňala, ale rovnako ich aj sexuálne zneužívala. A je údajne aj za tým, že sa princ Andrew dostal ku kľúčovej svedkyni v prípade, Virginii Roberts, za slobodna Giuffre, ktorá mala podľa vlastných tvrdení s bratom princa Charlesa ako 15-ročná viackrát intímny styk. Donútili ju k tomu údajne Epstein a Maxwell, ktorí ju ponúkali viacerým mužom.

​Stykom s Virginiou to ale nekončí. Vojvodu z Yorku aktuálne obvinili, že sa zúčastňoval aj skupinových sexuálnych orgií s neplnoletými dievčatami. Tvrdí to práve Virginia, ktorá konkretizovala, že sa to malo stať na Epsteinovom ostrove zvrhlostí St. James a okrem Andrewa tam bolo asi deväť dievčat. Právnici princa to rezolútne popierajú. "Princ Andrew má v súvislosti s novými zisteniami zodpovedať mnoho otázok, a my ho neprestaneme vyzývať, aby sa zachoval ako chlap a povedal pravdu o tom, čo vie. Ukrývať sa za monarchiu je zbabelé a hlboko pod jeho úroveň, skutočne sa stal pre kráľovstvo hanbou," vyjadril sa Spencer Kuvin, ktorý už 10 rokov zastupuje Epsteinom zneužívané dievčatá.

Zdroj: mirror.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:35 Noviny TV JOJ
07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:10 Požiarnik Sam IX.
07:20 Požiarnik Sam IX.
07:30 Kúzlovanie
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě