Nočná mora žije! Sexnahrávka už zrejme princa Andrewa definitívne zničí!

09.07.2020 22:21 Topstar.sk Showbiznis

Nočná mora žije! Sexnahrávka už zrejme princa Andrewa definitívne zničí!

Archívna reportáž
embed kód
Nočná more britskej kráľovskej rodiny je späť. Obvinenia zo znásilnenia mladistvej a blízky vzťah s Jeffreym Epsteinom (†66), ktorý bol odsúdený za pedofíliu a obchod s bielym mäsom, obral princa nielen o kráľovské vymoženosti, ale aj o dobré meno celej rodiny. Situáciu okolo jeho osoby sa naoko podarilo utíšiť a zamiesť pod koberec, no nie na dlho. Istá žena vraj disponuje videonahrávkou, ktorá môže princa totálne položiť.

Po nedávnom zadržaní Epsteinovej priateľky a zároveň údajnej dohadzovačky Ghislaine Maxwell (58) sa Pandorina skrinka princa Andrewa opäť otvorila. A údajne z nej vylezú veľmi škandalózne dôkazy, ktoré ho môžu z obvinení definitívne usvedčiť. Podľa informácii od princovej sesternice disponuje bývalá priateľka Epsteina sexnahrávkou, na ktorej figuruje práve princ Andrew. A zdá sa, že Ghislaine bude ochotná použiť všetko čo má v talóne na záchranu vlastného krku.

Americké tajné služby sa po prevalení sexuálneho pedofilného škandálu v tých najvyšších kruhoch veľmi ostro zameriavajú na každého, kto s obchodníkom s bielym mäsom prišiel do styku. O to viac na tých, ktorí s ním mali dôvernejšie vzťahy, ako aj princ Andrew (60).

Epstein mal celú sieť mladých dievčat, ktoré zneužíval na svoje súkromné aj na obchodné účely:

Ghislaine Maxwell bola nielen Epsteinovou bývalou priateľkou, ale robila pre neho veľmi špinavú prácu a zháňala k jeho službám neplnoleté dievčatá. "Ona je čisté zlo, spôsobila ľudom už toľko utrpenia a bolesti a teraz sa bude snažiť z toho dostať. Jeffrey jej zaplatil veľmi veľa peňazí, aby to pre neho robila, nedržal jej pod krkom nôž," tvrdí o Ghislaine Maxwell podľa denníka The Sun Christine Oxenburg (58), princova sesternica z druhého kolena. Maxwell je momentálne zadržaná a vypočúvaná americkou tajnou službou a zdá sa, že o svoju slobodu bude tvrdo bojovať.

​Ghislaine má totiž v pláne vytiahnuť kompromitujúci materiál na princa Andrewa, ktorý by ho mohol dostať na rovnakú pozíciu, kde je ona, čiže za mreže. Podľa Christiny má Ghislaine niekoľko nahrávok, z ktorej jedna nesie práve jeho meno. Ak ich dodá zástupcom FBI, môže sa to pozitívne premietnuť na výške jej trestu. Christina spoznala Epsteina a jeho vtedajšiu priateľku ešte v 90. rokoch a tvrdí, že Andrew nie je na nahrávkach sám. "V tomto prípade nie je obeť, Ghislaine nie je a nikdy nebola jeho priateľka, veď ho nahrávala. Kamaráti svojich kamarátov nenahrávajú," myslí si Christine.

Kto sa na videu s princom Andrewom nachádza však neprezradila a zdá sa, že to ani netuší. Avšak svorne tvrdí, že Ghislaine Maxwell si je plne vedomá toho, že má obrovský problém. A ak má ísť na dno, stiahne so sebou všetkých, aj z tohto dôvodu si nahrávky roky prísne strážila. Christine v spoločnosti Ghislaine a princa môžete vidieť v galérii TU.

Zdroj: The Sun/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

13:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
14:45 Česko Slovensko má Talent
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
13:15 Simpsonovci XI.
13:45 Simpsonovci XI.
14:15 Poklady z blšáku II.
13:35 Dr. Harrow
14:50 Dr. House IV.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
13:35 Viking Vicky
13:50 Volám sa Caillou V.
14:15 Zatancuj si s Nely
13:30 Kolo zázraků
15:20 Mámy na nože
17:05 Království surikat: Příběh začíná