Polojasno
27°
Bratislava
Darina
12.8.2022
Rozprávková svadba! Vnuk slávneho spisovateľa si vzal skutočnú princeznú!
Zdielať na
Showbiznis

Rozprávková svadba! Vnuk slávneho spisovateľa si vzal skutočnú princeznú!

Zdroj: Twitter

Láska a romantika víťazí aj ťažkých časoch korony. Vnuk slávneho spisovateľa a exotická kráska, ktorej koluje v žilách modrá krv nevzdali svoj sen o svadbe a nenechali si ho šíriacou sa nákazou pokaziť.Príbeh lásky ako z románu sa stal skutočnosťou.

Vnuk kultového spisovateľa Roalda Dahla (76), 26-ročný novinár Ned Donovan si vzal za ženu jordánsku princeznú Rajah bint al-Husajn (34). Napriek tomu, že svadba musela byť kvôli opatreniam skromnejšia, nechýbala romantika a skvelá atmosféra.

Najprv to mala byť veľká oslava lásky, pompézna svadba v Jordánsku, na ktorej by nechýbali stovky dôležitých hostí. Avšak korona zaúradovala aj v tomto prípade a mnohé hromadné oslavy vrátane svadieb museli byť zrušené. Svadbu teda pár presunul na október, keď je v Jordánsku ešte stále príjemné teplé počasie. Avšak v ich plánoch nastal nečakaný zvrat.

V krásnom Jordánsku si užívali aj naše Missky:

​Princezná Rajah a vnuk slávneho spisovateľa sa rozhodli vziať napriek nepriazni situácie vo svete so všetkým, čo k tomu patrí, i keď v o poznanie skromnejších podmienkach. Svadobné fotky zverejnili na svojich twittrových účtoch a zábery z ich veľkého dňa sú skutočne rozprávkové. "Všetko, čo sme chceli zverejniť je v Tweetoch Rajah," potvrdil novomanžel. "Aj keď sme sa najprv plánovali vziať v apríli v Jordánsku, tak tieto plány boli zmarené pandémiou a pre rodinu môjho manžela bolo bezpečnejšie vykonať obrad vo Veľkej Británii," vysvetlila dôvod ich náhlej zmeny plánov princezná Rajah.

Krásnymi svadobnými zábermi sa pochválila princezná Rajah na svojom Twitteri:

Na svadbe boli prítomní okrem hostí aj dvaja profesionálni fotografi, ktorí naozaj majstrovsky zachytili tie najkrajšie momenty výnimočného dňa týchto dvoch mladých ľudí. Iste by sa krásnej manželke tešil aj starý otec Neda, slávny spisovateľ Roald Dahl, ktorý je okrem iných aj autorom diela Charlie a továreň na čokoládu či Matilda.

Súvisiace články

Najčítanejšie