Zatiahnuté, dažďové prehánky
22°
Bratislava
Metod, Cyril
5.7.2022
Až z toho mrazí! Dcéra Whitney Houston takmer zomrela za rovnakých okolností
Zdielať na
Showbiznis

Až z toho mrazí! Dcéra Whitney Houston takmer zomrela za rovnakých okolností

Zdroj: Isifa

Naskakuje z toho husia koža! Dcéra zosnulej speváckej legendy Whitney Houston (†48) takmer zomrela. Jej bezvládne telo našli vo vani, rovnako ako pred tromi rokmi mŕtve telo jej mamy.

Takmer sa stala obrovská tragédia! Dcéra Whitney Houston Bobbi Kristina Brown (21) má našťastie veľmi bdelého anjela strážneho. Mladú ženu v bezvedomí objavil vo vani ich spoločného domu jej manžel Nick Gordon.

Ten jej spolu s kamarátom poskytol resuscitáciu a následne zavolali záchranku. Bobbi Kristina, ktorá je jediným biologickým dieťaťom Whitney Houston, je v súčasnosti v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti a jej stav je stabilizovaný. Ďalšie informácie zatiaľ nie sú známe.

Je zarážajúce, že Bobbi takmer zomrela rovnakým spôsobom ako jej slávna mama. Nešťastný incident sa stal len pár dni pred tretím výročím úmrtia Whitney Houston.

Bobbi Kristina Brown a jej manžel Nick Gordon

Isifa

Speváčku Houston našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy bolo utopenie, v čase smrti mala v tele kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Problémy s drogami mala aj Bobbi Kristina, ktorá nemala ešte ani osemnásť a fotografie, na ktorých šnupe kokaín sa dostali do médií. Je teda možné, že mladá žena bola pod vplyvom návykových látok, keď sa doma takmer utopila.

Bobbi Kristina Brown sa s manželom Nickom Gordonom zosobášila minulý rok v januári. Zaujímavosťou je, že Gordona vychovávala Whitney Houston od 12 rokov ako vlastného syna, takže manželia spolu dospievali a sú nevlastnými súrodencami.

Súvisiace články

Najčítanejšie