Diabol v Prade úraduje v Londýne!

18.02.2013 12:33 Topstar.sk Móda

Diabol v Prade úraduje v Londýne!

Tento týždeň je hlavným mestom módy Londýn. London Fashion Week rozhoduje o tom, čo bude in a čo bude out - skrátka všetci guru svetového módneho priemyslu sa tu zlietli ako na spartakiádu. No a samozrejme nechýbal ani sám Diabol, oblečený v Prade :-)

Meno Anna Wintour (63) zrejme mnohým, s výnimkou fajnšmekrov a dám, milujúcim ženské časopisy, veľa nepovie.

Keď sa však povie "Ten diabol v ženskej koži, ktorý nosí Pradu", tak už určite svitne viacerým - román aj film Diabol nosí Pradu očaril nielen dámy na celom svete. Pozrieť si ho museli aj páni - niektorí preto, že to dostali za trest, iní preto, že boli v skorom štádiu zamilovanosti a jednoducho nemali na výber :-)

Tak, či onak, Anna Wintour, známa to šéfka módneho časopisu Vogue (mimochodom, šéfuje mu už 25 rokov, čo je pri ženskom vnímaní času neuveriteľná doba :-) ) sa zjavila v Londýne na vychytenej sérii módnych prehliadok London Fashion Week.

V Londýne totiž teraz ľudské vešiaky predvádzajú všetky úžasné modely, ktoré si síce žiadna žena na seba dať nemôže, no straaašne dobre sa na ne pozerá. No a na takejto akcii obávaný módny guru (rovná sa Anna, rovná sa diabol v Prade) skrátka nemohol chýbať.

Jej príchod, rovnako ako celý pobyt pri móle bol pod drobnohľadom médií, návrhárov aj modeliek. Odhliadnuc od faktu, že väčšina z nich by jej najradšej ihličkovými topánkami vypichla oko, od jej pohľadu a recenzií často záleží úspech, či neúspech akcie (veď ste videli film, nie? Meryl Streep, to bola akože ona). 

Uvidíme teda, koho jej renomovaný magazín vyzdvihne tentokrát a naopak - koho znosí pod čiernu zem.

TopStar Magazín v televízii WAU. Štarujeme 15. apríla o 20:00!

TV Program

09:05 Dobro nad zlom
11:20 Sklenené peklo
13:20 Šanghajskí rytieri
08:45 Zvláštne puto 2
11:05 Buddy mieri na Západ
13:20 Slovácko sa nesúdi
10:00 15 MINÚT. KUCHÁR
11:00 INKOGNITO
12:45 INKOGNITO
10:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50 Volám sa Caillou V.
11:20 Fix a Foxi
09:45 Asterix a Vikingové
11:15 Detektív z Hongkongu
13:10 Prázdniny za všechny prachy