Meghan porodila! Dievčatko je už pár dní na svete a dostalo TOTO očakávané meno, ako poctu!

Meghan porodila! Dievčatko je už pár dní na svete a dostalo TOTO očakávané meno, ako poctu!

Archívna reportáž
embed kód
Princ Harry a Meghan sa stali po druhýkrát rodičmi. Privítali na svete podľa očakávania dievčatko, ktoré dostalo skutočne rozkošné meno, vzdávajúc hold svojej starej aj prastarej mame.

Dva roky a mesiac po narodení Archieho privítali Meghan a Harry na svete svoju vytúženú dcérku, ako zverejnili. Nechali si dva dni radosti v úplnom utajení, kým vyšli s pravdou von. Dcérka sa totiž narodila už v piatok, 4. júna.

Meno napokon dostala tak po svojej starej mame, tragicky zosnulej princeznej Diane, ako aj na prvom mieste podľa prastarej mamy, kráľovnej Alžbete II., ktorú rodina a manžel volali Lilibet, napriek všetkému, čo sa z pohľadu verejnosti medzi vojvodami zo Sussexu a kráľovskou rodinou deje. 

Meghan a Harry si týmto rozhovorom poriadne zavarili, možno je meno dcérky podanou rukou na zmier:

​Celé meno dievčatka znie Lilibet “Lili” Diana Mountbatten-Windsor. "S obrovskou radosťou privítali princ Harry a Meghan, vojvoda a vojovdkyňa zo Sussexu, na svete svoju dcérku Lilibet ‘Lili’ Diana Mountbatten-Windsor. Mama aj dieťatko sú v poriadku a sú už doma," znie oficiálna radostná správa.

​Bábätko sa narodilo v piatok o 11:40 a pár sa zveril do opatery personálu nemocnice Santa Barbara Cottage Hospital v Santa Barbare, neďaleko ich sídla v Montecite. Nepotvrdili sa teda predpoklady, že sa vojvodkyňa rozhodla rodiť doma, no zrejme išlo o ambulantný pôrod a šťastná mamička išla s bábätkom domov v priebehu 24 hodín po pôrode.

Zdroj: pagesix.com/topstar.sk

TV Program

10:20 Naši II.
11:10 Dvojičky
12:00 Víchor
10:25 Na chalupe
11:45 Nové bývanie
13:10 Tajné životy boháčov IV.
09:40 Spravodlivosť v krvi XI.
10:50 Spravodlivosť v krvi XI.
12:15 Nový život
10:45 Pat a Mat
10:55 Zabi nudu! II.
11:05 Rybičky Flip a Flap
09:35 Dešťová víla
11:25 Láska bez bariér
13:25 Zlomené srdce