Zatiahnuté
16°
Bratislava
Michaela, Michal
29.9.2022
TOTO Dara ešte nezažila! Nebyť jej, vzťah s Nedvědom by už asi neexistoval!
Zdielať na
Hudba

TOTO Dara ešte nezažila! Nebyť jej, vzťah s Nedvědom by už asi neexistoval!

Archívna reportáž

Odkedy sa dala speváčka Dara Rolins (49) dokopy s futbalovou legendou Pavlom Nedvědom (50), vznáša sa na obláčiku lásky. Hoci patrí medzi české a slovenské spevácke hviezdy prvej veľkosti, na vzťahy s mužmi šťastie nemala. Po rozchode s Rytmusom sa po jej boku dlho neobjavoval žiaden muž, o ktorom by sa dalo povedať, že by to s ním mohlo byť vážnejšie. Akoby tušila, že ju ešte v láske čaká niečo mimoriadne s niekým výnimočným, venovala sa radšej viac svojmu biznisu. Práve vďaka nemu prišlo aj k stretnutiu s Pavlom Nedvědom v Taliansku, kde v Padove spolupracovala s talianskymi návrhármi na jej džínsovej kolekcii.

Jedna kávička, esemesky, Pavlova vytrvalosť a už to bolo. Daru napokon tento sympatický blondiak očaril, hoci obom muselo byť jasné, že to nebude také jednoduché. Obaja totiž majú skvelé kariéry, každý ale v inej krajine. Pavel iste nechce pustiť lukratívny post viceprezidenta slávneho klubu Juventus Turín, Dara by zas bola skutočne blázon, ak by opustila svoju hviezdnu kariéru speváčky, influencerky a biznismanky v rámci Česka a Slovenska.

Predsa len ale má o niečo flexibilnejší čas, a tak zväčša môže rozhodovať sama, komu a čomu ho venuje. "Som sama sebe pánom, aj svojho času, som slobodná umelkyňa, takže si to strážim a korigujem, a v pravý moment som pochopila, že ak si chcem svoj súčasný vzťah naozaj užívať, budem to ja, kto bude musieť s tým časom viac hýbať," priznala situáciu, ktorá je pre ňu v jej živote nová. "Pavel je oveľa viac fixovaný na Turín, na kanceláriu, do ktorej musí, ako víieprezident pekne v kravate od pondelka dokonca až do nedele, potom zápasy... má toho veľa, takže keby som to nebola ja, kto v tom čase urobí ten priestor, potom by sme nemali tú šancu sa vidieť tak často," vysvetľovala Dara a je jasné, že úspech ich vzťahu stojí na nej.

Dara predstavila svoj nový diár: 

Zamilovaná speváčka je samozrejme na Pavla a jeho úspech v kariére patrične hrdá, a tak, ako vidieť, sa rozhodla z lásky k nemu svoj program zosúladiť s tým jeho. Aj jej veľmi nádejne vyzerajúci predchádzajúci vzťah s Rytmusom skrachoval na ich nabitom programe, pre ktorý nemohli byť často spolu, až láska vychladla. Teraz už zrejme nechce, aby to takto dopadlo opäť, a tak program vo svojom diári pre oboch píše v podstate ona. "Ja sa ale dobrovoľne a veľmi rada prispôsobujem," dodala so šibalským úsmevom s iskričkami v očiach, aby bolo jasné, že ju Pavel do toho nemusí nútiť. Ostáva veriť, že toto večné prispôsobovanie sa ju neomrzí.

Dara je povestná svojou energiou, avšak posledné mesiace z nej žiari spokojnosť o niečo viac:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Súvisiace články

Najčítanejšie