Jasno
Bratislava
Alfonz
28.1.2022
Toto Dara poriadne prestrelila! Zverejnila fotku a fanúšikom je na smiech, to AKO vyzerá?!
Zdielať na
Hudba

Toto Dara poriadne prestrelila! Zverejnila fotku a fanúšikom je na smiech, to AKO vyzerá?!

Archívna reportáž

Jednou z celebrít, ktoré udávajú módne trendy a je vzorom pre mnohé ženy rôzneho veku, je speváčka Dara Rolins (49). V posledných dvoch rokoch, kedy sa nedalo veľmi koncertovať, to využila na rozbehnutie svojho biznisu a ukázala sa ako zdatná marketingová odborníčka. Na sociálnych sieťach pravidelne prezentuje svoj životný štýl a ponúka svoje výrobky, ktoré vraj k nemu neodmysliteľne patria. "Všetko, s čím prichádzam na trh, je rovnako ako hudba mojou súčasťou. Mojím cieľom je sprostredkovať ľuďom veci, ktoré vidia v mojom živote nosiť, jesť, používať,“ vyhlasuje sebavedome Dara.

​Dobre vie, že ani v tejto náročnej dobe ženy neprestali túžiť po nových veciach. Ako šikovná obchodníčka sa vie naladiť na ich túžby a potreby a vyberá pre ne produkty, ktoré by ich mohli zaujať. Vychádza pritom iste aj zo svojich vlastných pocitov. Parfém k žene neodmysliteľne patrí a v jej kolekcii preto nemôže chýbať. Na jednej z fotiek, kde v bielej košieľke drží v ruke svoj voňavý klenot, to ale s retušou trochu prehnala. Nevedno, či to bol zámer, alebo chvíľková "slepota", ale takmer vôbec sa na nej na seba nepodobá, no paradoxne, je to zmena k horšiemu. 

Zvláštne pôsobiacu tvár Dary si nemohli jej sledovateľky Instagramu nevšimnúť. Jej tvár pôsobí mierne spuchnuto a nos akoby ani nebol jej. Môže za to zásah v oblasti medzi očami, keď zrejme mala zmiznúť nejaká tá vrásočka, no zmizol koreň nosa a čiastočne je zasiahnuté aj oko. V tomto prípade skutočne ide o veľký nepodarok a Dara by iste aj s vráskami vyzerala lepšie, ako takto desivo vyžehlená. Fotka vyvolala vlnu kritiky, ale aj pobavenia jej sledovateliek. "Darinka, neviem, či sa mi to zdá, ale máte nejako divne vyretušovanú tvár," odkázala jej jedna z nich. "Práve si pri pohľade na ňu hovorím, či som toho nevypila veľa, že je nejaká rozmazaná," chcela vtipným spôsobom Daru upozorniť druhá jej obdivovateľka.

Pred rokom Dara o láske len spievala, dnes ju zažíva:

"Toto snáď ani nie ste vy, prečo si to robíte? Máte úplne inú tvár. Menej je niekedy viac, to si pamätajte," v dobrom ju napomína iná fanúšička. Podaktoré realistky sa ale zamysleli nad tým, či to nie je iba Darina stratégia na zaujatie jej sledovateľov. Zdá sa im, že by to bola až príliš amatérska chyba od známej profesionálky, vypustiť takúto fotografiu na verejnosť. Je jasné, že sa jej hneď zvýšil počet ľudí, ktorí chcú vidieť, čo to má s tvárou po vlne kritiky, a tak klikli. Niečo podobné sa jej už stalo aj pomerne nedávno. Na druhej strane by jej to mohlo aj poškodiť, nie všetky ženy majú k takýmto spôsobom prezentácie sympatie. Na fotkách s novou láskou Nedvědom ale vyzerala Dara výborne, jej tvár priam žiarila šťastím, evidentne láska je najlepší recept na krásu.

Daru mali na jej najnovších fotkách problém rozpoznať aj niektorí jej fanúšikovia:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

 

Súvisiace články

Najčítanejšie