Jasno
-7°
Bratislava
Oldrich
3.12.2023
Tina už nie je sama! Ukázala fešného frajera a reakcia jej ex- Separa je neuveriteľná!
Zdielať na
Hudba

Tina už nie je sama! Ukázala fešného frajera a reakcia jej ex- Separa je neuveriteľná!

Archívna reportáž

Zdá sa, že s blížiacimi sa Vianocami nastáva skutočne lásky čas. Jeden deň sa priznala s novou láskou, ktorá trvá už takmer polroka, Dara Rolins, hneď na druhý deň predstavila svojho milovaného svetu aj Tina. Obe speváčky sa pritom vyznačujú tým, že si súkromie prísne strážia, musí to byť teda skutočne vážne, keď sa rozhodli ísť s kožou na trh.

Je to už pomaly rok a pol, čo speváčka Tina (37) a raper Separ (35) doslova šokovali fanúšikov, keď oznámili, že ich cesty sa rozchádzajú. Nič na tom zjavne nezmenila ani ich dcérka Tia Liliana, manželský vzťah sa definitívne rozpadol. Okolo Separovho romániku s tanečnicou Cynthiou Tóthovou sa začali točiť reči len krátko po rozchode, v súvislosti s Tinou sa zase klebetilo o jej vzťahu k raperovi menom Puerto. Vtedy to ale tak Separ, ako aj Tina vytrvalo popierali.

Dnes je už vzťah Separa a Cynthie oficiálne potvrdený a zaľúbenci sa ničím netaja. No okolo Tiny bola stále hmla. Kde tu sa síce opäť vyskytla klebeta o Puertovi, čomu aj sám istým statusom pomohol, no Tina vzťah opäť poprela a príspevok raper zakrátko zmazal. A od teraz je jasné, že to skutočne nie je on, kto si získal srdce sympatickej speváčky.

Na nový album Tiny čakajú fanúšikovia poriadne dlho, no pesničky pribúdajú:

​Po futbalistovi Robertovi Lásikovi, s ktorým má Tina syna Lea, a Michaelovi Kmeťovi, teda Separovi, s ktorým má dcéru Tiu Lillianu, dostal šancu na vážny vzťah s touto jedinečnou ženou ďalší muž. Jeho identita však zatiaľ nie je známa. Zato je už jasné, že je to veľký fešák čokoládovej pleti, presne ako Tina. "Vieš čo nám môžu? Poslať lásku späť," napísala Tina k spoločnej fotke z večere. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ꧁????꧂ (@tinaslovakia)

Sekcia komentárov okamžite vybuchla a speváčke zjavne všetci skutočne tú lásku späť posielajú. No o komentár dňa sa postaral je exmanžel. "Pekný muž, môže byť," zadelil s humorom sebe vlastným, načo Tina zareagovala kopou vysmiatych smajlíkov a poznámkou o večeri vo štvorici. Zaklincoval to opäť Separ: "Vieš čo, mám deti teraz, tak jedine, že ich zoberiem so sebou, alebo odveziem niekde na adopciu". Zdá sa, že tomuto páru ani rozchod neubral na dobrých vzťahoch a spoločnom humore, pričom je dosť dobre možné, že tá večera vo štvorici sa už aj konala. Snáď po ťažkých chvíľach a zdravotných problémoch našli Tina aj Separ skutočne svoje pevné prístavy lásky.

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie