Citlivá téma? Adele natvrdo zmietla debatu: Nie som dlžná žiadne vysvetlenie!

16.07.2021 09:49 Topstar.sk Hudba

Citlivá téma? Adele natvrdo zmietla debatu: Nie som dlžná žiadne vysvetlenie!

Archívna reportáž
embed kód
Speváčka s jedným z najvýraznejších hlasov súčasnosti, Britka Adele (33), za posledné dva roky priam neuveriteľne schudla. Aj keď jej svedčali aj plné tvary, treba uznať, že teraz vyzerá priam úžasne. O tom, ako to dokázala, niečo na verejnosť uniklo vďaka jej výživovej poradkyni aj fyzioterapeutovi, no ona sama tvrdí, že nikomu nedlží žiadne vysvetľovanie.

Dôvody, prečo britská speváčka Adele podstúpila pomerne drastickú zoštíhlovaciu kúru s prísnym režimom, chceli zistiť v rozhovore s touto divou v denníku News 18. Nič konkrétne však neuviedla, a z rozhovoru vyplynulo, že dôvodom jej premeny nebolo to, aby pre svojich obdivovateľov vyzerala atraktívnejšie. Ako sama uviedla, jej profesiou je spev a preto nevidí dôvod, prečo by jej váha by mala tak veľmi zaujímať verejnosť.

Na najnovšej snímke zverejnenej na instagrame Adele nemá nalíčenú tvár a obliekla si len jednoduché tepláky. Napriek tomu vyzerá skvelo. Je vidieť, že od svojho predsavzatia získať a udržať si štíhlu líniu neupustila. Mnohí sú zvedaví, čo je za tým. "Keď ide o moje telo, nikomu nedĺžim vysvetlenie, či už chudnem, alebo priberám. To, ako budem vyzerať a ako sa budem cítiť, je moja osobná voľba," odpovedala denníku News 18. "To, že som známa, nedáva nikomu právo komentovať môj vzhľad. Vážim si chvály, ale oveľa viac pre mňa znamená, keď ľudia oceňujú moju hudbu. Tá ma živí, nie moja tvár alebo moje telo," dodala rezolútne táto obdivuhodná spevácka diva. 

Mnohí si myslia, že za jej rapídnym schudnutím môže byť aj nepríjemný rozvod s otcom jej dieťata v roku 2019: 

​Bez pomoci rád a usmerňovania renomovaných odborníkov by svoju zázračnú premenu rozhodne sama nezvládla. Denník The Sun zverejnil skúsenosti Adelinej osobnej trénerky Camily Goodis, čo musela pre svoju líniu Adele robiť. Hodiny v posilňovni to nie sú. "Určite trochu športuje, ale myslím, že na 90 percent za to vďačí diéte," myslí si Goodis. "Je to dobrá diéta, ktorá vedie k rýchlemu úbytku na váhe. Prvý týždeň je najintenzívnejší, pijú sa len zeleninové šťavy a môže sa skonzumovať len 1000 kalórií," vysvetlila o niečo obšírnejšie princíp diety. "Určite trochu športuje, ale myslím, že na 90 percent za to vďačí diéte," priznala trénerka holý fakt.

Adele je sama sebou a netúži zaujať ľudí svojim vzhľadom, avšak v šoubizbise je to celkom naivná predstava. Chce zaujať hudbou, avšak pravdou je aj to, že väčšina fanúšikov na sociálnej sieti sa pýta, kedy teda vydá konečne nový album:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele)

​Adele prirovnala svoje postavenie speváčky k profesii herečky. "Keby som bola herečka, musela by sa moja váha prispôsobovať roliam, do ktorých by ma chceli. Ja ale spievam a nikto si nedovolil ma upozorniť na to, ako vyzerám, pretože vie, že by som potom s nimi už nespolupracovala," uviedla Adele v rozhovore pre magazín Marie Claire. V jej prípade nebola donútená chudnúť pre tlak zo strany agentúr, ktoré zabezpečovali jej kariéru. Milovníci jej hlasu ju brali aj s nadváhou, no do súkromia nevidel nikto, Adele si svoje súkromie dobre stráži. Aj o nezhodách s manželom nikto až do rozvodu netušil. Nehovorí veľa ani o svojom synovi. Zrejme ho chce uchrániť od tlaku verejnosti. Vraj aj kvôli nemu začala chudnúť, aby bola silná a zdravá. 

Zdroj: News 18/The Sun/Topstar.sk

TV Program

22:10 Uhorčík
22:50 Kingsman: Zlatý kruh
01:50 Nečakané odhalenie
20:30 Oktagon zápasenie
00:20 Najväčšie svetové talenty
02:10 Leto 2003
22:10 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:05 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
00:05 Heydrich: Muž so železným srdcom
22:10 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:45 Cesta za pokladom
21:45 Svatební obřad
23:25 Záhada Hory mrtvých
01:00 Dopis na rozloučenou