Bagárová otvorene: TAKTO je to s jej vzťahom so zápasníkom Muradovom!

14.06.2021 20:28 Topstar.sk Hudba

Bagárová otvorene: TAKTO je to s jej vzťahom so zápasníkom Muradovom!

Sú spolu dva a pol roka a z toho už rok sú rodičmi rozkošnej dcérky Rumie. Zdalo by sa, že v osobe nežnej speváčky a drsného zápasníka sa spojili dva opačné svety, no Monika Bagárová a Makhmud Muradov pôsobili vždy veľmi harmonicky. Otázniky ale vyvolala jeho dlhá neprítomnosť, keď v podstate celú jar strávil mimo Česka.

Česká speváčka Monika Bagárová (26) a uzbecký zápasník Makhmud Muradov (30) sa dali dokopy na jeseň 2018 a bolo to zjavne pomerne intenzívne a jednoznačné, keďže o necelé dva roky sa už stali rodičmi, a vraj to nebola žiadna náhoda. Aj podľa fotiek sa z dcérky, ktorá pred dvomi týždňami oslávila prvé narodeniny, obaja nesmierne tešia.

No ako to už neraz býva, predsa len výraznejší vzťah, a najmä takmer celá starostlivosť, je v rukách mamy. Inak to nie je ani v tomto prípade, ale iste aj z dôvodu, že Mach, ako ho Monika volá, je veľmi často mimo domu.

Toto o svojej profesii prezradil sympatický Mach, ktorý žije v Česku už 9 rokov:

Intenzívne, v podstate každodenné tréningy, ale aj cesty za zápasmi v podstate po celom svete, si vyžadujú absolútne nasadenie. Monika vedela, do čoho ide a čo obnáša život s takto úspešným zápasníkom. "Nazvala by som to život so športovcom, ktorý má veľké ciele a robí šport na profesionálnej úrovni. To nie je jednoduché pre žiadnu ženu, taký vzťah vyžaduje obrovské pochopenie, dôveru, trpezlivosť a lásku," hovorí úprimne Bagárová a menuje zrejme všetko to, čo v jej vzťahu nechýba.

Zdroj: Instagram/MB

Priznáva ale to, že skutočne sa stretli dva odlišné svety. "Je to úplne iný svet, ako ten hudobný, toto je hardwork dvakrát denne, deň čo deň, niekedy aj v nedeľu," osvetľuje prípadným potenciálnym záujemcov o kariéru profi športovca. A zaklincovala to odkazom ženám, ktoré by chceli takýto vzťah. "To, čo ma na tom najviac otravuje, je, že vkuse periem a periem tréningové handry," dodala tak trochu s humorom. Je tu ale ešte jedna vec, ktorá zrejme občas spôsobuje v Monikinej rodinke rozbroje - Machova závislosť na istej počítačovej hre. Ako sa Bagárová zastrája, raz mu ten počítač hodí o zem. No aj tak, ak sú toto najväčšie "problémy", ktoré vo vzťahu majú, dá sa hovoriť o úplnej idylke. Snáď im to vydrží.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Prestreté
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Policajti v akcii
06:10 Prvé oddelenie II.
06:30 Prvé oddelenie II.
05:05 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:40 Jeden a půl rytíře
07:45 Já, kocour
09:25 Kamkoliv půjdeš