Ivana Gottová odtajnila to, čo asi nikomu ani nenapadlo! Vybrala si SLOVENSKO!

14.06.2021 00:36 Topstar.sk Hudba

Ivana Gottová odtajnila to, čo asi nikomu ani nenapadlo! Vybrala si SLOVENSKO!

Archívna reportáž
embed kód
Pred pár dňami prišla konečne dlhoočakávaná správa - z troch veľkých projektov spojených s Karlom Gottom, kam patri film, spomienkový megakoncert a kniha, sa to posledné menované konečne dočká naplnenia. Lepšie povedané, konečne sa dočkajú fanúšikovia, z ktorých mnohí už prestávali veriť.

Jeden rok a osem mesiacov prešlo od momentu, ktorý zarmútil celé Česko aj Slovensko - na večnosť odišiel najslávnejší Zlatý slávik. Karel Gott zomrel 1. októbra po dlhom boji s ťažkou a nemilosrdnou chorobou, akútnou leukémiou. Od toho momentu všetci jeho fanúšikovia čakali na čokoľvek, čo by im ich idola aspoň na moment v spomienkach vrátilo. No pandémia spravila plánom veľký škrt cez rozpočet.

Film Karel bol už-už takmer odpremiérovaný, delili ho od spustenia do kín doslova pár dní, no Ivana dostala covid a kým sa vyliečila, opäť zavládol lockdown. O nemožnosti zrealizovať v týchto podmienkach koncert netreba ani hovoriť. Ale knihe nestále v ceste nič, preto sa ľudia rozčuľovali, prečo sa termín vydania stále posúva.

Na svete je zatiaľ len kniha, v ktorej má prsty Dominika Gottová. To asi Ivanu veľmi nepotešilo:

​Ivana Gottová ale mala pre mešanie vysvetlenie - veľmi ťažko sa jej vyberalo z tisícov fotiek tie pravé. Ale zdá sa, že už aj toto tvorivý tím vyriešil a Ivana Gottová zverejnila v utorok dlhoočakávanú správu. "Milí priaznivci manžela, s veľkou radosťou vám dnes môže po prvýkrát ukázať obálku autobiografie Karla Gotta Moja cesta za šťastím," napísala vdova na Instagram a pridala aj termín, kedy sa kniha dostane na pulty. V Česku je to práve v pondelok, 14. júna, na Slovensku si počkáme o 6 dní viac.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Karel Gott Agency (@karelgottagency)

No to nie je jediná zmienka o Slovensku v príspevkoch Ivany Gottovej. Veľmi prekvapila v nedeľu večer, keď pridala fotky z tlačiarne a tentokrát už aj doplnila informáciu, ktorá firma má tú česť, že má finalizáciu diela vo svojich rukách, či skôr v strojoch. "Mám pre vás ešte jeden pozdrav z ttlačiarne v Banskej Bystrici, kde sa práve tlačí autobiografická kniha Karla Gotta," napísala v úvode a fanúšikov tým poriadne prekvapila. Na fotke ukázala, ako vyzerajú vytlačené len tri kapitoly a pridala aj pochvalný komentár. "Grafika knihy se mi veľmi páči. Som zvedavá, čo na ňu poviete vy," pokúsila sa zaujať potenciálnych kupcov. O predaj sa ale zrejme skutočne nemusí obávať. Na knihu čakajú desaťtisíce fanúšikov a hoci nie je zrejmé, aký bude náklad, už len tie tri vytlačené kapitoly z celkového počtu 96, dávajú jasne pocítiť, že nešetrili. 

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Prestreté
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Policajti v akcii
06:10 Prvé oddelenie II.
06:30 Prvé oddelenie II.
05:05 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:40 Jeden a půl rytíře
07:45 Já, kocour
09:25 Kamkoliv půjdeš