DENNÝ zárobok 30tisíc eur?! Manažér schudnutej Adele zarobí viac ako speváčka!

10.01.2021 22:20 Topstar.sk Hudba

DENNÝ zárobok 30tisíc eur?! Manažér schudnutej Adele zarobí viac ako speváčka!

Archívna reportáž
embed kód
Mať talent a príjemný zjav nie je zďaleka všetko, čo zo speváka či herca urobí megahviezdu. Mnohokrát sa sa stane, že aj ten najtalentovanejší umelec bez kontaktov či šikovného a vplyvného manažéra zhasne skôr, ako jeho hviezda stihne zažiariť. A tí najlepší si za svoje služby nechajú aj kráľovsky zaplatiť, neraz sa ich príjmy vyšplhajú na úroveň honorárov samotného umelca. Avšak pravá ruka slávnej britskej speváčky si z jej úspechu a talentu urobila doslova zlatú baňu.

Manažér britskej speváckej divy Adele si podľa informácií Daily Mail za svoje služby účtoval denne takmer 30-tisíc eur a iba za tantiémy za rok 2019 si pripísal na účet viac ako 10 miliónov. A to aj napriek tomu, že speváčka už nejaký ten rôčik nevydala žiadnu pieseň, tobôž nový album.

Adele prestávka v kariére očividne prospela nielen psychicky, ale aj fyzicky. Schudla desiatky kíl, pôsobí sebavedome a zdá sa, že sa vyrovnala aj s rozvodom s otcom jej jediného dieťaťa, ktorý prebehol ešte v roku 2019. Ten ju stál takmer 180 miliónov, no sama sa vyjadrila, že peniaze nie sú v jej živote až také dôležité. Možno aj preto zarába jej manažér Jonathan Dickins viac ako ona samotná.

Pieseň Send my love bola jedna z posledných v roku 2015, s ktorými sa nečakane rozlúčila so svojimi fanúšikmi. Tí odvtedy čakajú na nový album, ktorý sľubuje už niekoľko rokov:

Zisk jeho spoločnosti dosahuje zhruba 180-tisíc eur týždenne, či vychádza dokopy o vyše 5 miliónov eur viac ako si nechala za rok 2019 zaplatiť samotná Adele. Napriek tomu sa nedávno vyjadril, že sa už nevie dočkať, kedy Adele vydá nový, v poradí štvrtý štúdiový album. "Čím skôr vyjde, tým lepšie," vyhlásil ešte koncom leta 2020. Po týchto informáciách sa mu asi niekto nečuduje, veď má v talentovanej speváčke doslova zlatú baňu, navyše veľmi štedrú a veľkorysú.

Adele kariérna prestávka prospela. V nedávno vysielaní programu Saturday Night Live sršala humorom, vyzerala spokojne, sebavedomo a lepšie ako kedykoľvek predtým:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele)

Adele si ešte v roku 2018 zaúčtovala za dividendy rozprávkových 14 milónov eur bez toho, aby vôbec vystúpila na pódium či zapla mikrofón v štúdiu. Speváčkine príjmy však za posledné 2 roky rapídne klesli a to až o rovných 10 miliónov. Avšak pri jej skromnej povahe si určite dokáže užívať nadštandardný životný štýl a zdá sa, že rodinná pohoda a ochrana súkromia pre ňu znamenajú oveľa viac.

Zdroj: Daily Mail/topstar.sk

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
18:35 Kosti XI.
19:35 Profesionáli
20:30 Všetko čo mám rád
19:00 Klamári II.
20:10 9-1-1 III.
20:55 Dr. House VII.
19:10 Malí fidlikanti
19:30 Barbapapa na ceste okolo sveta
19:35 Arthur a Minimojovia
18:20 Černí baroni
20:15 Vládce Paříže
22:20 Underground