Nvotová rozpredáva už aj to, čo ju živí! Zo stresu jej už nechutí jesť, tvrdí

16.09.2020 08:46 Topstar.sk Hudba

Nvotová rozpredáva už aj to, čo ju živí! Zo stresu jej už nechutí jesť, tvrdí

Archívna reportáž
embed kód
Dcéra herečky Anny Šiškovej a zosnulého multitalentovaného Jara Filipa, 37-ročná Dorota Nvotová, donedávna viedla takmer kočovný spôsob života. Nepál, India, Rusko, Maledivy, to sú krajiny, ktoré boli najčastejšie ciele jej ciest a pobytov. Nezaprela svojho podnikateľského ducha, keď si zriadila cestovnú kanceláriu, ba dokonca vlastný hotel na Maledivách. Teraz zažíva krízu, tak ako aj ostatní, ktorí v tejto oblasti mali svoj zdroj obživy.

Dorota Nvotová má smolu, lebo v tejto dobe koronovej sa nedarí dobre nielen podnikateľom a pracovníkom v cestovnom ruchu, ale doba nepraje ani hudobníkom a spevákom, vzhľadom na striktné opatrenia, ktoré sa zavádzajú proti šíreniu vírusu už od marca. A práve hudba a spev ju spolu s cestovným ruchom živili.

Trojnásobne rozvedená matka synčeka Filipa, ktorá v súčasnosti zažíva lásku po boku bývalého priateľa prezidentky Čaputovej, Petra Konečného, sa tak ocitla bez prostriedkov obživy.

Vypočujte si jednu zo Dorotiných skladieb:

„Vzhľadom na opatrenia, ktoré nás chcú vyhladovať, predávam svoje nástroje. Sú mi na prd, nemám ich kde použiť. Hrala som na nich pre vás. Zatiaľ pokračujem v štúdiovej tvorbe, pretože ste si už kúpili osem skladieb. Stále sú dve na predaj. Je to síce len za náklady, z ktorých sa nenajem, ale aj tak mi kvôli stresu jesť nechutí,“ napísala nedávno na sociálnu sieť. Záujemcovia o skladbu dostanú vinylovou dosku, dve CD a možnosť doživotne navštevovať jej koncerty zadarmo. 

Dorota však nepredáva len skladby, Bola nútená predať aj svoje romantické obydlie v historickej časti na okraji Bratislavy, na Devíne, pretože okrem seba musí myslieť aj na synčeka. Nepokojná duša Doroty sa zrejme neteší z momentálne opäť narastajúceho počtu pozitívne testovaných na koronavírus, čo spôsobuje zavádzanie ďalších obmedzujúcich opatrení u nás i na celom svete. Dokonca niekde ešte prísnejších. Vzhľadom na jej nápaditého ducha sa dá predkladať, že s niečím novým, neobyčajným, ešte príde. Zatiaľ ale robí, čo môže, ako väčšina umelcov.

Zdroj: facebook/topstar.sk

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:40 INKOGNITO
23:00 HESLO
20:25 Mrakodrap
22:35 OKTAGON VÝZVA
23:50 Stratené mesto Z
20:10 Doktori III.
21:00 Dr. House II.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido II.
20:15 Mia a bílý lev
22:10 Taxi 121
23:50 Skorosestry