Jasno
Bratislava
Kornel
26.11.2022
Tina a Separ šokovali fanúšikov! Po siedmich rokoch idú od seba!
Zdielať na
Hudba

Tina a Separ šokovali fanúšikov! Po siedmich rokoch idú od seba!

Archívna reportáž

Speváčka Tina a raper Separ tvorili šesť rokov jeden z najsympatickejších párov slovenského šoubiznisu. Tešili sa aj spoločnej dcérke a vychovávali spolu Tininho syna z prvého vzťahu. No táto rozprávka sa práve skončila.

Správa, ktorú v piatok popoludní zverejnil raper Separ, vlastným menom Michal Kmeť, mnohých ľudí zaskočila, niektorých vyslovene rozľútostila. S Tinou totiž tvorili na pohľad absolútne idylický pár, s podobnými hodnotami a radosťou z ich detí. Povestný siedmy rok sa im ale stal, žiaľ, osudným.

Ako Separ v obsiahlom statuse priznal, harmónia nebola tak celkom jednoznačná. Časom sa začali vzďaľovať a rozhodne to nebolo vždy len ružové. "Zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplné dno, nie to finančné, skôr to psychické," prezradil možno prekvapivú správu zo súkromia vzťahu.

Separ a Tina vždy pôsobili ako dokonalý pár:

​Separ a Tina ale rozhodne neukončujú vzťah v zlom, napokon, spoločný život bol zrejme väčšinou krásny. "Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta v dobrom aj v zlom'. Videli sme spolu kus sveta, vychovali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov," píše s úctou Separ.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahojte.. Kedze ste nas roky podporovali a priali nam, rozhodli sme sa, ze sa to dozviete od nas a tak ako to realne je. Ziadne skreslene bludy z bulvaru. Tina a ja sme spolu prezili nadherne zivotne obdobie, pocas ktoreho sme stihli zazit vsetko co vystihuje veta “v dobrom aj v zlom”.. Videli sme spolu kus sveta, vychovavali dve nadherne deti, vybudovali spolocny domov.. No zazili sme aj velmi tazke chvile kedy sme si siahli na uplne dno, nie to financne, skor to psychicke.. Ale aj to sme zvladli.. No ako ubiehal cas a kazdy z nas sa zacal venovat rozdielnym temam a veciam, zacali sme sa vzdalovat. Vzdy pre nas bola rodina na prvom mieste, ale temy o ktorych sme sa rozpravali, sme zacali vidiet z roznych uhlov a nenachadzali prienik. Preto sme sa po velmi tazkej a nie jednoduchej uvahe rozhodli, ze kym sa to da v laske a mieri, nechame jeden druheho ist svojou cestou.. VSETCI ZA JEDNEHO kazdopadne zostavame nadalej, pretoze sme uz NAVZDY rodina, ktoru spaja nadhernych sedem rokov a dve dokonale deti! Len sme sa rozhodli nepokracovat dalej ako par. Nebolo to jednoduche rozhodnutie a VELMI pekne vas prosime, (aj vas bulvarne media) nerypte sa v tom.. Nehladajte dovody a skutky ktore neexistuju. Akceptujte to prosim len ako fakt! Dakujeme vam. Nech nas caka cokolvek, tesime sa na to a budeme to aj nadalej prezivat spolu. ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa ????? (@separ__dms),

No časom na vzťah doľahla predsa len istá rozdielnosť, predovšetkým v názoroch. "Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a v mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou," píše raper ťažké slová.

​Všetkých vzápätí ubezpečuje, že navždy ostávajú rodinou, ktorú "spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti". Rozchod je vždy bolestná udalosť, no v prípade tohto páru si zaslúžia všetku česť za zrelý a láskavý prístup, hoci prežívajú iste neľahké chvíle.

Súvisiace články

Najčítanejšie