Na smiech alebo do plaču? Slávna mama TAKTO strápnila svojho syna!

12.07.2020 17:47 Topstar.sk Hudba

Na smiech alebo do plaču? Slávna mama TAKTO strápnila svojho syna!

Archívna reportáž
embed kód
Rodičia si niekedy neuvedomujú, že to, čo považuj za skvelý nápad, môže byť pre ich pubertálnych potomkov príšerne trápne. Túto situáciu si práve na vlastnej koži overila "pravá blondínka", obľúbená americká herečka Reese Witherspoon.

Nestarnúca 44-ročná Reese Witherspoon má so svojím bývalým manželom, hercom Ryanom Phillippem dve deti, 20-ročnú Avu a 16-ročného Deacona. Práve mladší z nich sa aktuálne pokúša naštartovať vlastnú kariéru ako hudobník.

Deacon Reese Phillippe zverejnil uplynulý týždeň svoj prvý singel s názvom Long Run, pre ktorý naspievala vokály speváčka Nina Nesbitt. Jeho slávni rodičia už nemôžu byť viac hrdí.

Vypočujte si prvý singel mladého Deacona:

Niet lepšieho štartu, ako keď začínajúceho muzikanta podporí jeho slávna mama, ktorá má na Instagrame vyše 23 miliónov sledovateľov, no na zahodenie nie je ani takmer milión fanúšikov otca. Obaja hrdo zdieľali synove dielko, no mama Reese pridala ešte niečo, čím synovi zabezpečila takmer 7 miliónov lajkov len za jediný deň.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

When your kid has his first single... you gotta dance! ?#longrun @deaconphillippe @ninanesbitt

Príspevok, ktorý zdieľa Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

Na videjku jej syn pustí svoj singel a túto vzácnu chvíľu Reese zvečnila. Najprv len nadšene pokyvuje hlavou, potom pridá ruky, aby nakoniec vystrelila do tanca celá. "Keď má vaše dieťa pesničku... musíte tancovať," okomentovala veľmi vtipné videjko. Z neho je jasné, že hoci ona sa veľmi baví, Deacon by sa asi najradšej prepadol od hanby. Pravdou ale je, že mamin príspevok okomentoval jasne pozitívne: "Hahaha, milujem ťa, mami". Nech už sa v danom momente cítil trápne, iste mu mamina sláva v kariére pomôže.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
09:30 Súdna sieň
07:35 Panelák
08:55 Simpsonovci III.
09:25 Simpsonovci IV.
06:55 POLICAJTI V AKCII
08:10 Prvé oddelenie
08:35 Prvé oddelenie
07:50 Sníček
08:05 Okido I.
08:15 Viking Vicky
07:25 Diana
09:30 Příšerky pod hladinou
11:10 Příliš pozdě na loučení