Rytmus si uvedomil, aké dôležité je TOTO! Jemu sa to ale nikdy nedostalo

12.07.2020 16:49 Topstar.sk Hudba

Rytmus si uvedomil, aké dôležité je TOTO! Jemu sa to ale nikdy nedostalo

Archívna reportáž
embed kód
Zrejme nikto nepochybuje o tom, že Patrik Vrbovský sa v otcovstve našiel. Onedlho to bude presne rok, čo jeho život obohatil ten najdôležitejší človek - jeho syn Sanel. Vyznania lásky voči malému tvorovi nemajú konca, neraz pripojí kedysi drsný raper aj životné múdrosti.

Ešte pred dvomi rokmi by zrejme nikto netipoval, čo spraví s Rytmusom láska. Do moderátorky a modelky Jasminy Alagič sa zamiloval tak bezhlavo, že v podstate od začiatku nepochyboval, že je to tá pravá, ako už sám neraz povedal.

Ešte v ten istý rok, ako spolu začali chodiť, sa zasnúbili a stihli splodiť dieťa. To už bude mať jeden rok a rodičom robí veľkú radosť.

Rytmus by mohol robiť budúcim otcom školenia:

​Žiaľ, šťastná a úplná rodina nie je ani zďaleka úplná samozrejmosť. Vzťahy sa rozpadajú, no neraz jednoducho otcovia nedokážu byť otcami v pravom zmysle slova. To sa stalo aj Patrikovi Vrbovskému. So svojím otcom nemal v podstate žiadny vzťah, o to viac sa snaží, aby Sanel nič podobné nepocítil.

"Pri ňom si uvedomujem, aké je dôležité vyrastať v plnohodnotnej rodine. Hlavne to, keď si s ním každý deň od narodenia a sleduješ, kam sa uberá ten jeho malý ľudský život. Je to na nás," napísal Rytmus k fotke svojho syna uznajúc obrovský význam oboch rodičov v živote dieťaťa a formovania človeka. On sám je ale dôkazom, že hoci jeden z rodičov zlyhal, aj tak dokázal pochopiť, že tak to nemá byť. Od fanúšikov si vyslúžil nielen súhlasné a obdivné komentáre, ale aj poznámku, že "takýto rodičia by mali mať viac detí". Ako sa Jasmina vyjadrila, určite plánujú ďalšie bábo, otázka už je len kedy.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

08:20 NAŠI
09:05 NAŠI
09:45 Dovidenia, stará mama!
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
10:25 NOVÉ BÝVANIE
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
10:10 Áno, šéfe! USA V.
08:50 Rapotáčik 2
09:00 Hanička a Murko pre najmenších
09:10 Ocko hrdina
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě
12:15 Životy svatých 1/2