Jasmina má narodeniny a Rytmus sa opäť TAKTO vytiahol!

27.06.2020 18:58 Topstar.sk Hudba

Jasmina má narodeniny a Rytmus sa opäť TAKTO vytiahol!

Archívna reportáž
embed kód
Že sú Patrik a Jasmina Vrbovskí zaľúbení stále ako v prvý deň, ba dokonca azda aj viac, je každému jasné už na prvý pohľad. Nekonečné vyznania lásky, ona jemu, on jej, obaja Sanelovi, sú však veľmi pekným vzorom aj pre ostatných. Jednak ukazujú, že človek nemusí byť pubertiak, aby horel divokou láskou, ale najmä - sú dôkazom, že manželstvom sa nič nemení, ako sa mnohí neraz obávajú.

Už pár dní si manželia Vrbovskí užívajú aj so Sanelom pláže Istrie, konkrétne luxusný apartmán v letovisku Opatija. A tak je jasné, že aj Jasmina oslávi svoje 31. narodeniny nepochybne v niektorej z typických miestnych reštaurácií na promenáde.

Aký darček dostane Rytmus neprezradil, netreba ale zabudnúť na to, že pred pár dňami si vo Viedni dopriala kabelku LV za zhruba 2000 eur. Možno bol práve to trošku predčasný darček k narodeninám.

Jasmina a Rytmus sa vzali po zhruba roku vzťahu, nebolo o čom pochybovať:

​Isté ale je, že zamilovaný raper na svojej žene šetriť nebude a iste niečo pridá. No iste najväčším darom je pre Jasminu jeho láska. Tú dokázal opäť raz aj slovne. "Láska moja, dnes máš svoj deň. Prajem ti, nech si ho užiješ ako každý tvoj deň naplno, so všetkým, čo prirodzene cítiš, pretože milujeme to, aká si," začal narodeninové vyznanie zjavne aj za malého Sanela.

No tým sa Rytmusova romantická chvíľka neskončila. "Spontánne dieťa, ktoré sa teší z maličkostí a dospelá žena/mama s veľkým srdcom, ktorá miluje ľudí a celkovo život. Milujem ťa, si moje všetko," prezradil Rytmus aj čosi o povahe svojej manželky. Pravdou je, že presne tak Jasmina aj pôsobí, ako bezprostredné radostné dieťa, ktoré si užíva každý moment. A nepochybne aj tým Rytmusovi uberá roky a pre Sanela je tou najlepšou, hravou mamou.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:50 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
08:35 Simpsonovci II.
05:15 Súdna sieň
05:55 Hoď svišťom
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:20 On je fakt boží!
08:10 Altamira
09:55 Vášeň mezi řádky