Lukáš Adamec spôsobil rozruch na trhovisku! Nič netušiacim ľuďom predviedol TOTO!

Lukáš Adamec spôsobil rozruch na trhovisku! Nič netušiacim ľuďom predviedol TOTO!

Archívna reportáž
embed kód
Pokojný slnečný deň na trhovisku, ľudia si po neistote a izolácii v karanténe konečne vyšli na nákupy. V tom obvyklú atmosféru zmení na poriadnu zábavu temperamentný východniar z hlasom ako zvon. A ľudia žasnú!

Trhovníkov a návštevníkov košického trhu  prekvapil sympatický spevák Lukáš Adamec, ktorý sa takto rozhodol zdvihnúť náladu Košičanom a aj sebe samému. Koncerty mu, ako umelcovi, podľa vlastných slov totiž veľmi chýbajú.

„Máš tie oči jak uhlíky, máš ich jak dievča z Afriky...“ rozoznie sa známy hit uličkou trhoviska, a prítomní sa nestačia čudovať. Cestu si medzi nimi razí usmievavý spevák Lukáš Adamec. Nápad takto potešiť spoluobčanov skrsol po jeho dohode s primátorom Košíc, Jaroslavom Poláčkom.

Takto to vyzerá, keď to Lukáš Adamec roztočí na koncerte:

„Je to také prekvapenie pre všetkých ľudí, ktorí tak ako my, umelci, boli zavretí doma,“ hovorí Lukáš a priznáva, že mu kontakt s fanúšikmi, asi ako každému umelcovi, veľmi chýba. O to viac ho teší prevedenie tohto koncertu. „No ja som za také prekvapenia. Mám rád takéto veci, práveže nemám rád strojenosť,“ priznáva spevák hitu Horúca láska.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lukáš Adamec (@lukyadamec),

„Teraz sa veľmi nevieme stretnúť na koncertoch, lebo veci sú aké sú. Tak sme vás prekvapili takto, je to ok?“ prihovára sa spevák na pódiu spoluobčanom. Jeden zo spoluorganizátorov, primátor Košíc Jaroslav Poláček, si túto akciu veľmi pochvaľuje, a teší sa aj z krásneho počasia, ktoré celú atmosféru perfektne dotvorilo.

„Teším sa, že toto prekvapenie tu, na Dominikánskom námestí, malo pre všetkých trhovníkov a návštevníkov zmysel,“ hovorí hrdý primátor Košíc. Azda bol tento koncert predzvesťou, že sa všetko vracia do starých koľají, a ľudia si opäť budú môcť od srdca vychutnať a zaspievať piesne od svojich obľúbených interpretov na živých koncertoch. To, že boli z Lukášovho spevu nadšení, bolo podľa reakcií úplne jasné.

 

Zdroj: TV JOJ/topstar.sk

TV Program

21:40 Na túto nemám
00:05 Vtedy v Kalifornii
02:05 Bodka
20:30 Môj príbeh
22:40 Ďaleko od hlučného davu
01:00 Kaliber 45
21:55 Spravodlivosť v krvi IX.
22:50 Walking Dead IX.
23:50 Kráľovná juhu III.
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam IX.
22:55 Okido I.
21:50 Karbon
23:45 Láska na tři roky
01:20 Strážce spravedlnosti I.