Krízová situácia u Čírovej! Jej manžel sa musel stať chirurgom pri synovej zlomenine!

17.04.2020 11:21 Topstar.sk Hudba

Krízová situácia u Čírovej! Jej manžel sa musel stať chirurgom pri synovej zlomenine!

Archívna reportáž
embed kód
Koronavírus doluje z ľudí evidentne aj netušené schopnosti. Mnohí boli nútení naučiť sa veci, pri ktorých sa spoliehali na odborníkov v daných odboroch. Kým opraviť vodovodný kohútik sa ešte dá zvládnuť, na amatérsku neurochirurgiu by sa asi žiadny kutil nedal. No u Čírovcov sa k tomu priblížili.

Keď nejde o život, radia ostať v týchto dňoch doma. V tom je zahrnutá aj situácia, s ktorou by obvykle išiel človek k lekárovi. Dávať dokopy zlomeninu je jedna zo situácií, ktorú by doma asi nikto neriešil.

V domácnosti Márie Čírovej a Mariána Kachúta k takejto situácii, žiaľ, prišlo. Jej 11-ročný syn Hugo si práve počas pandémie zlomil ruku.

S týmto sa Mária priznala televízii JOJ:

​Pochopiteľne, so zlomeninou išli k lekárovi, ktorý dal ruku dokopy a zasadroval. Keď uplynul potrebný čas, bolo treba sadru odstrániť. A na to si už trúfol aj Máriin manžel. "Práve tu doma v obývačke rozoberáme, čo bola počas našej doterajšej izolácie, dnes 41.deň, najväčšia výzva," začala Mária otázkou svoj príspevok na Instagrame.

Fotku, na ktorej sa snaží dať Maroš Kachút, inak hudobný producent, dať dole sadru Hugovi, okomentovala Mária ako najzaujímavejšiu skúsenosť počas karantény. "U nás jednoznačne vyhralo dávanie dole Hugovej sadry! V hlavnej úlohe Marián Kachút ako chirurg! Pílka, nožnice a ideš," napísala zjavne pobavená mama malého pacienta.

So zaujímavými "výzvami" sa podelili aj fanúšikovia. Najčastejšie sa zjavne pustili do amatérskeho strihania vlasov, no nasla sa aj žena, ktorá si trúfla na vyberanie štichov, či iná na naprávanie vykĺbeného zápästia. Vyzerá to tak, že ak karanténa potrvá ešte dlho, zjavne sa mnohým výrazne rozšíria obzory schopností.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

13:00 VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou
14:30 Denné svetlo
17:10 Mimoni
12:25 Voda pre slony
15:00 "Adéla ještě nevečeřela"
17:15 Áno, šéfe! USA V.
13:45 Keď je pečenie umenie IV.
14:20 Keď je pečenie umenie IV.
14:50 Tradičné recepty z celého sveta I.
13:50 Volám sa Caillou V.
14:15 Zatancuj si s Nely
14:25 Krtko
13:15 Životy svatých 1/2
14:55 Altamira
16:40 Red Dog - psí legenda